Polecam wszystkim, którzy chcą dobrze wypocząć. Hotel ma ofertę spa dzięki czemu można zapomnieć o problemach i się zrelaksować. Wspaniałe miejsce na nocleg. Komfort, wygoda, dobre jedzenie. Pokój dobrze wyposażony i czysty. Polecam

Data dodania: 07/10/2013

Dodała: justyna

Świetne spa! Idealna lokalizacja, blisko morza, ale mało turystów, spokój i cisza. Jestem zachwycona pobytem i widocznymi zmianami mojego samopoczucia i wyglądu. Po zabiegach i masażach czuję się o wiele młodsza i nie miewam już problemów ze snem.

Data dodania: 04/10/2013

Dodała: Janina

To świetne miejsce na organizację małego spotkania biznesowego.

Data dodania: 07/11/2012

Dodał: Karol

Bardzo dobra lokalizacja dla przejezdnych, wysoki standard pokoi i rzetelność obsługi zasłużenie zapracowała na pozytywną opinię.

Data dodania: 01/11/2012

Dodała: Rodzina

W hotelu zatrzymałam się na 5 dni. Obsługa była miła a pokój schludny i zadbany. Cena również atrakcyjna. Śmiało polecam przyjazny hotel w Częstochowie.

Data dodania: 03/07/2012

Dodała: Angelika 

Byłem na małej konferencji w hotelu dolcan. Opinie wyrobiłem sobie pozytywną. Nocowałem jedną noc. Nie mam zastrzeżeń do czystości i obsługi. Jedzenie było całkiem smaczne. Ale podkreślam że to opinia po jednym noclegu

Data dodania: 01/12/2011

Dodał: Mateusz

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Polecam hotel jest czysto ,schludnie,mila obsluga,za przestepna cene. jedzonko pyszne, moje 50 urodziny byly niezapmnianym przezyciem w tym hotelu, szef kuchni stana na wysokosci zadania,wypieki ciast tez pychotka. Bardzo goraco polecam .

Data dodania: 08/10/2011

Dodała: Ewa