Opinia pozytywna
Byłam w dniu dzisiejszym , przemiła obsługa i widać pracownicy starają sie , nie sa nachalni .Pozdrowienia

Data dodania: 11/12/2017

Dodała: Beata

Dobre ceny, rozdają też karty rabatowe. Sympatyczna obsługa. Polecam

Data dodania: 17/09/2016

Dodał: Janusz

Chciałabym serdecznie podziękować panu Sebastianowi -kierownikowi stacji LUKOIL -tankując paliwo zostawiłam kartę płatniczą-okazało się ,że czekała na mnie zamknięta w sejfie- o czym poinformował mnie bardzo uprzejmy Pan Sebastian.

Data dodania: 23/05/2016

Dodała: Malgorzata

Opinia pozytywna
Zatrzymaliśmy się na tej stacji w nocy po weselu zatankować gaz , pracownik zwrócił uwagę że nie świeci się światło zaproponował wymianę żarówki - po wymianie życzył udanej drogi . Pozdrowienia z Radomska więcej takich stacji

Data dodania: 14/04/2016

Dodała: Irena

Opinia pozytywna
Ja jestem miło zaskoczona , zatrzymaliśmy się po paliwo pracownik zwrócił uwagę o spalonej żarówce , zaproponował że ją wymieni ? szok , wymienił ją i życzył spokojnej drogi . Pozdrowienia z Radomia więcej takich stacji .

Data dodania: 14/04/2016

Dodała: Irena 

Opinia pozytywna
miła obsługa, fajnie, że można samemu tankować gaz bo idzie to sprawniej. Do Pana który wystawił poprzednia opinie o lpg. Czy jak kupuje Pan telewizor też Pan Prosi ciągle obsługę o pomoc czy uczy się Pan go używać? proponuje jezdzic na benzynie

Data dodania: 28/03/2016

Dodał: krisa

ja oceniam , pozytywnie , a co do ciebie "jerzy" to , to jakim jesteś dla innych tacy są dla ciebie, pan wielki na włościach sie znalazł , pieniądze ma to mysli ze skakać koło niego bedą

Data dodania: 05/08/2015

Dodał: zenek

Pomocna i bardzo sprawna załoga, dobrze zaopatrzony sklep. Mam wrażenie, że osobiście znam wszystkich ludzi, którzy tam pracują, chyba pracują tu lata? Bardzo miły kierownik, także pamiętam go od zawsze.

Data dodania: 18/07/2015

Dodała: gabi

Jako stały klient mogę napisać, że obsługa szybka, sprawna i miła, paliwo dobrej jakości. Zawsze panuje tam miłą atmosfera zwłaszcza gdy jest któraś z młodszych pań :) stacja godna polecenia.

Data dodania: 26/05/2015

Dodał: kamil

kierownik stacji Sebastian bardzo sympatyczny, pomocny, udzielający dużej pomocy, informuje o akcjach promocyjnych; niskie ceny w weekendy, załoga stacji pozytywnie nastawiona na potrzeby klienta - wysoka kultura osobista, tankują sami lpg, fachowo!

Data dodania: 04/01/2015

Dodała: Aneta
1 2 3 4 5 ...    Następna strona