Lista sieci - strona główna
Piekarnie, Cukiernie 

 

 

 

Produkty w tej cukierni to totalne dno, nie świeże i nie smaczne. Cena do produktu adekwatnie za wysoka. Nie polecam nikomu tej cukierni. Obsługa lekceważąca i nie dbająca o dobro klienta.

Data dodania: 27/04/2016

Dodała: Niezadowolony klient

W dniu dzisiejszym czyli w ostatni dzień karnawału zakupiłam pączki . Jestem bardzo rozczarowana . Firma z tradycją powinna serwować wyśmienite wypieki a nie pączki przypominające w smaku wczorajszą chałkę. Pozdrawiam

Data dodania: 09/02/2016

Dodała: IZA

Witam,owszem tort smaczny, wybrałam zdjęcie tortu, wszystko ustaliliśmy ale jednak tort nie był do końca skończony. Za 200 zł uważam mogli by się postarać a tak oni są dla mnie skreśleni.Niesmak pozostał.

Data dodania: 01/02/2016

Dodała: Anna

Najlepsza cukiernia w Warszawie torty i ciasta towarzyszą mi na każdej imprezie rodzinnej. Pięknie wykonane torty okolicznościowe. Wygląd, zapach wypieków i ich smak sprawiają, że człowiek się uzależnia od ich produktów.

Data dodania: 05/04/2015

Dodał: Bartek

zgadzam się, smacznie, lecz drogo. Za drogo...

Data dodania: 10/11/2013

Dodał: ja 

według mnie cukiernia cieślikowski kompletnie nie jest w stanie odpowiedzieć na oczekiwania klientów. jeśli myślisz, że kupisz tu w tłusty czwartek pączka, po staniu na mrozie godziny w kolejce, to się mylisz-nie ma!

Data dodania: 07/02/2013

Dodała: ania

Jeśli myśleliście, że w tłusty czwartek kupicie odstawszy swoje w kolejce pączki w jakiejkolwiek cukierni tej firmy to się grubo mylicie. Już nie ma...Firma kompletnie zlekceważyła swoich klientów.

Data dodania: 07/02/2013

Dodała: Ania

Cukiernie Cieślikowski można opisać w 3 słowach. ZNAKOMITE, ŚWIERZE , ZDROWE. tak tak, to cukiernia w której nie ma konserwantów i innych sztucznych cudów. Wszystko na domowych recepturach. Nie ma takiej drugiej w Warszawie. CUKIERNIA CIEŚLIKOWSKI

Data dodania: 21/11/2012

Dodała: anka

Najlepsza cukiernie w warszawie! Wspaniałe miejsce do spotkań ze znajomymi. Zawsze miła obsługa i co najważniejsze pyszne ciastka i kawa! Serdecznie polecam pączki według starej receptury. Według mnie najlepsze w Warszawie .

Data dodania: 21/11/2012

Dodała: Ola

Super obsługa i asortyment!

Data dodania: 12/04/2012

Dodała: Natalia
1 2    Następna strona