Lista sieci - strona główna
Piekarnie, Cukiernie 

 

 

 

Chcialem kupic kawalek tarcika na wynos personel w rozmowie poinformowal ,ze tylko na wynos. Pieniazki zostawie u konkurencji i poinformuje znajomych ,ze tam sie nie kupuje.

Data dodania: 20/08/2017

Dodał: stan

Bardzo niecierpliwa, niemiła, obsługa - skupiona na sobie obsługa, działająca na zasadzie szybko odbębnić i następny - choć praktycznie nie było kolejki. Porównując każdą inną Sowę, w tej jest samoobsługa. Ciasto podane z zaschniętymi brzegami!

Data dodania: 08/09/2016

Dodała: Anika

Dzisiaj byliśmy z żoną, zjedliśmy po niedobrym ciastku (szarlotka i sernik), wypiliśmy taką sobie kawę za co w sumie zapłaciliśmy 50 zł. Niestety mój brzuch jakoś to przetrawił, co prawda z trudem, ale żona już w ubikacji czyta 2 gazetę.

Data dodania: 21/08/2016

Dodał: Pan Szymon

Taki mały aczkolwiek BARDZO ISTOTNY szczegół,panie w większości w długich włosach nie spiętych a przedewszystkim drożdżówki i ciastka przekładają GOŁYMI rękami i co pażal się boże gorsze po każdym przełożeniu OBLIZUJA palce!!!!!

Data dodania: 21/07/2016

Dodał: Zbyszek

Słodyczy z tej cukierni nigdy dość. W Sowie podają najlepsze łakocia. Wybór jest olbrzymi do tego stopnia, że nigdy nie mogę zdecydować się co zamówić. Gdyby słodycze miały mniej kalorii byłabym tam codziennie.

Data dodania: 08/02/2016

Dodała: Kleopatra 

Kawiarenka i punkt sprzedaży eleganckie, wyroby bardzo dobre. Opinię psują pracownicy, ciasto krzywo pokrojone, porcje lodów zaniżone, brak woreczków. Psują opinię dobrej firmy.

Data dodania: 09/02/2013

Dodała: ewa

Bardzo miła, rzetelna obsługa. Zawsze mogę chwilkę mile pogawędzić, co sprawia, że chętnie tam zaglądam na kawkę i coś słodkiego. Właśnie miałam problem z pozostawionymi zakupami, dodzwoniłam się od razu. Obsługa, jak zwykle, b. miła w kontakcie. :)

Data dodania: 23/11/2012

Dodała: Katarzyna

kupilam tort ananasowy w placowce C,H,,Kometa,,Toruń stary i bardzo suchy a miał być świeży. Bardzo proszę kupujących o zwracanie uwagi. Torty świeże to tylko są na zamówienie.

Data dodania: 13/02/2012

Dodała: Zofia

nie można dodzwonić się do centrali, tam zapewne nikt nie pracuje!!!!! w zapowiedzi kontaktu w języku angielskim jest karygodny błąd, odsłuchajcie sami. dobrze się mają i lekceważą klientów, przewraca się w głowach.

Data dodania: 05/12/2011

Dodał: Jacek

Jestem rozczarowana polityką firmy SOWA. Zamówiłam pączki w cukierni i Panie nie mogą mi ich rozdzielić, tak jak ja chcę do kartonów, tylko dają jeden karton z 50 pączkami :( na dodatek za kartoniki musiałam dodatkowo dopłacić. Żenada!!!

Data dodania: 03/03/2011

Dodała: Magda