Lista sieci - strona główna
Piekarnie, Cukiernie 

 

 

 

Ciasta moze i dobre natomiast podejscie do klienta ponizej krytyki. I na miejscu i przez telefon. Dzisiaj po tel zadanu pytania o dostepnosc ciasta, pani zaczela sie smiac i smiala przez pol minuty dopoki zapytalam dlaczegow zasadzie sie smieje.

Data dodania: 24/03/2016

Dodała: agnieszka

Szanowni Państwo, chciałbym podzielić się swoją uwagą na temat wyrobów \\\"Cukiernia Cyran\\\" . Ciasta, ciastka niestety straciły swoją wartość jakościową i smakową od kiedy odszedł stary właściciel. Odnośnie obsługi byłem bardzo niemile zaskoczony.

Data dodania: 05/02/2016

Dodał: Pan C

Witam.Nie POLECAM tej cukierni maja nie świeże ciastka ,a w ciastach kremy rozwarstwione . pani która sprzedaje na dodatek twierdzi ze świeżutkie !! drożdżówki z poprzedniego dnia!!!

Data dodania: 29/09/2015

Dodała: lila

Byłam wczoraj w cukierni w zabierzowie u cyrana kupiłam pare ciastek które jak sie okazało w domu były nieświeże !w jednym biata śmietana była zepsuta :(wydałam kasę która wyrzuciłam do kosza.nie polecam tam kupować!!!

Data dodania: 19/03/2015

Dodała: Ala

Dostaję oczopląsu, gdy wchodzę do tej cukierni. Jeszcze nie kupiłem tam wypieku, którym nie byłbym zachwycony. Gratulacje i wielkie dzięki. A.

Data dodania: 15/12/2013

Dodał: Andrzej 

Byłam ostatnio w CUKIERNI w ZABIERZOWIE u ST.CYRANA. W sklepie jest ogromny wybór ciast i tortów, wyświetlanych na monitorze. Zachwyciły mnie samochodziki truflowe, wykonane artystycznie i w przystępnej cenie oraz bajkowe muffiny z dekor.marcep.

Data dodania: 12/10/2013

Dodała: Kika