Lista sieci - strona główna
Piekarnie, Cukiernie 

 

 

 

Kupiłam ciasta na sztuki i kilka pierogów' Jakie było moje zdziwienie jak świeżo zakupione pierogi były już podkwaśniałe i to był jedyny wyczuwalny smak farszu. Ciasta niestety okazały się nie leprze, były sczerstwiałe i w związku z tym niejadalne.

Data dodania: 01/12/2017

Dodała: Mariola

Zdecydowanie negatywna ocena z ośmiu ciastek jedno nadawało się do zjedzenia. Śmietana była gorzko-kwaśna, bajaderka była tak twarda, że nie udało się jej przekroić zwykłym nożem do ciasta. Masakra

Data dodania: 07/09/2016

Dodała: Beata

Niestety z ośmiu kupionych ciastek tylko jedno nadawało się do jedzenia. Śmietana w ciastkach była gorzko-kwaśna, jedno z ciastek było tak twarde że nie dało się go przekroić nożem, trzeba było użyć cięższego narzędzia. Wszystko poszło do śmietnika

Data dodania: 07/09/2016

Dodała: Beata

Kupiłam tort dla dziecka, nigdy wcześniej nie jadłam tak pysznego tortu czekoladowego polecam :)

Data dodania: 05/09/2014

Dodała: mama

Świetna Cukiernia , super ciasta i torty :) Najlepsza Cukiernia

Data dodania: 06/02/2011

Dodała: Ula 

Witajcie , jeżeli szukacie naprawde super cukierni to tylko \" Cukiernia u Jabłonowskich \" . Mają naprawde super ciasta , zawsze świeże . Ja zawsze kupuje na bródnie ulica Bazyliańska 20 . Gorąco Polecam :)

Data dodania: 02/02/2011

Dodała: Monika

Pyszne faworki, duży wybór ciast, ciasteczek i ciastek deserowych. Torty na zamówienie. Bardzo miła obsługa i ceny bardzo przystępne. Polecam tę cukiernię, naprawdę warto.

Data dodania: 19/01/2011

Dodała: Agnieszka

Polecam ! Zawsze Świeże i smaczne ciasta . Godne zachwytu są torty które są niesamowicie pyszne !

Data dodania: 10/12/2010

Dodał: Łukasz