Bardzo kompetentna osoba na stanowisku pani Halina S. zawsze doradzi, pomoże, a w razie zaistnienia problemu - rozwiąże.

Data dodania: 06/01/2015

Dodała: Opiekunka

Pozytywnie z pokłonami dla firmy Promedica 24

Data dodania: 06/11/2014

Dodała: Izabela

Ja potwierdzam pozytywną opinie, ale płacą za mało, tłumaczą to znajomością języka, ale nie interesują się jak radzisz sobie z językiem w Niemczech? Ja dostałam bardzo niska stawkę i z tego jestem niezadowolona.

Data dodania: 15/01/2014

Dodała: Grazka

We Wrocławiu są bardzo miłe panie w biurze, które zawsze załatwiają wszystkie sprawy bezproblemowo. Z pracy też jestem zadowolona :-) Firma wypłacalna, wypłata na czas i o to chodzi! Pozdrawiam!

Data dodania: 04/11/2013

Dodała: Lidia

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Po podpisaniu umowy wyjechałam po 3 dniach! Dobry kontrakt i dobre wynagrodzenie. Polecam!

Data dodania: 29/01/2013

Dodała: Magda 

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Ja równiez jak najbardziej zadowolona jestem.Oczywiscie to wszystko zalezy na jaka rodzine sie trafi.Ja trafilam bardzo dobrze i póki co trzymam sie tego miejsca gdyz wiem ,ze mozna trafic gorzej.

Data dodania: 15/03/2011

Dodała: natalia

Wszystko okej, miło, sympatycznie, ale najważniejsze że bardzo kompetentnie! Osoby które tam pracują mają naprawdę sporą wiedzę o funkcjonowaniu rynku zdrowotnego w europie. To mi dało poczucie bezpieczeństwa.

Data dodania: 24/06/2010

Dodała: majka

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Jedżcie , nie bójcie się. firma dobra ,pewna. Pierwszy wyjazd powinien byc krótszy - maks. 2 m-ce. Heimweh - tęsknota za krajem i bliskimi jest ogromna. Miałam trzy wyjazdy i byłam tam traktowana , jak członek rodziny.

Data dodania: 12/06/2010

Dodała: zofia

Wysoka jakość obsługi, miły i rzeczowy kontakt. Jestem osobą która nie zna się na prawie pracy i wyjazdach za granicę, ale w Poznańskiej siedzibie dostałam komplet informacji do wyjazdu do Niemiec. Będę korzystać z pomocy tej firmy. Dziękuję

Data dodania: 10/06/2010

Dodała: emilia

Miły kontakt, terminowa wypłata gotówki - to chyba najważniejsze. Praca rzeczywiście jest ciężka, ale jeśli się jest do tego przygotowanym to taki wyjazd naprawdę może się opłacić!

Data dodania: 02/06/2010

Dodała: florencja
1 2 3    Następna strona