Pani z PZP po wyrażeniu swojej opinii dlaczego odkłada telefon mówi ze nie bedzie ze mną dyskutować!! Co to w ogole za kultura!? Kto tych pracowników tam zatrudnia ? to nie pierwszy raz gdy starsza pani jest niemiła.

Data dodania: 11/10/2016

Dodała: Ela ela

Pani z Poradni Zdrowia Psychicznego to jakiś skandal, jak taka osoba może tam pracować? Człowiek dzwoni, ona odklada sluchawke !czeka sie 10 min pieniadze z konta leca i nagle mowi nie ma miejsc. Od razu nie mozna powiedzieć?

Data dodania: 11/10/2016

Dodała: Ela ela

Dopiero po 6 godzinach udało mi się dodzwonić. Po prostu tragedia.

Data dodania: 22/08/2016

Dodała: Justyna

Bardzo negatywna !!! Jestem nowym pacjentem nikt o niczym nie informuje nie odpowiadają na pytania zbywaja pacjenta panie w recepcji pracują za karę źle informują !!! Lekarze bardzo źle mają podejście do pacjenta oschle itp itd ....

Data dodania: 26/01/2016

Dodał: Karol

Denerwują mnie kolejki,a tu, aby zarejestrować się do lekarza rodzinnego trzeba stać w kolejce od 5:30, bo telefonów nikt nie odbiera... Może jest ku temu jakieś inne rozwiązanie, by nie było trzeba stać tyle w kolejce?

Data dodania: 01/09/2013

Dodała: waldek 

Opinia negatywna
placówka zamknięta
Braki w personelu odbijają się na formie rejestracji, pracownicy są zmęczeni, telefony często się psują, przyczyna tani operator!!linie uszkodzone i kto obrywa personel!! współczuje.

Data dodania: 19/03/2013

Dodała: pacjent cdt

Opinia negatywna
placówka zamknięta
negatyw! braki personelu odbijają się na formie rejestracji! pracownicy zmęczeni, ale uwijają się jak mrówki, wadliwy operator telef., godziny przyjęcia naciągane zwłaszcza neurol.i płuc.

Data dodania: 19/03/2013

Dodała: marta

razem z mężem skorzystaliśmy z badań przesiewowych w kierunku cukrzycy oraz wykonano badanie kolonoskopii na wysokim poziomie komfortowo i z życzliwym stosunkiem do pacjenta. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Data dodania: 11/02/2013

Dodała: Danuta

Pielęgniarki w rejestracji mają wszystkich za nic, po co robić rejestracje telefoniczną jak i tak się nie odbiera telefonów. Jest ich tam z reguły 3-4 można by jedną do telefonu oddelegować, a jak miło jest kiedy podnoszą słuchawkę i odkładają.

Data dodania: 12/01/2013

Dodał: m1a2

Wszystko w jak najlepszym porządku!!!Polecam!!! Można się dodzwonić!!!Troszkę cierpliwości tam są tylko dwie panie a ludzi multum. Poza tym to nie piekarnia!!

Data dodania: 28/12/2012

Dodał: Grześ
1 2 3 4    Następna strona