Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z obsługi w sklepie w Olsztynie (AURA). Obsługa miła, a kierowniczka sklepu chętna do pomocy i rozwiązania problemu na korzyść klienta, nawet podała mi swój prywatny numer telefonu, żeby ułatwić kontakt

Data dodania: 29/04/2014

Dodała: ja

super obsługa, panie zamówiły buty z innego sklepu, doszły w ciągu dwóch tygodni {panie przeprosiły, że tak późno, chociaż to nie ich wina}

Data dodania: 22/02/2014

Dodał: nati

Polecam zakupy w tym sklepie. Panie profesjonalnie doradziły odpowiednie obuwie, na co dzień mam do czynienia z dziesiątkami handlowców, więc potrafię odróżnić dobrą obsługę.

Data dodania: 05/02/2014

Dodał: zadowolony klient

Nie zgadzam się z poniższymi komentarzami! Obsługa bardzo miła! Na pewno milsza niż w CCC. Ja nie miałem problemu ze zwrotem gotówki, zrozumcie też osoby tam pracujące, nie od nich to zależy czy gotówka jest aktualnie w kasie!!!

Data dodania: 05/02/2014

Dodał: Mirek

POLECAM! Świetna obsługa, dziewczyny śliczne, mogłabym przychodzić tam codziennie ;)

Data dodania: 05/02/2014

Dodała: princeska 

POLECAM! Bardzo miła obsługa, śliczne dziewczyny, mógłbym przychodzić tam codziennie ;)

Data dodania: 05/02/2014

Dodał: Maciek

POLECAM! Bardzo miła obsługa. Śliczne dziewczyny, mógłbym przychodzić tam codziennie ;)

Data dodania: 05/02/2014

Dodał: Maciek

Dużo zależy od samego Klienta... Jeśli przychodzi się do sklepu i uważa, że jest się najważniejszym i do tego jest się niemiłym, to można się spodziewać podobnej reakcji ze strony sprzedawcy. Sklep to nie bank i nie zawsze jest gotówka w kasie!!!

Data dodania: 05/02/2014

Dodała: młoda

dziś odwiedziłem sklep Heavy Duty w Galerii Kasztanowej i jestem miło zaskoczony. Panie, które tam pracują są miłe, uśmiechnięte i chętne do pomocy, doradziły mi i dokonałem zakupu. Mam zamiar odwiedzać ten sklep w przyszłości :)

Data dodania: 22/11/2013

Dodał: Krzysztof

Heavy Duty to mój ulubiony salon obuwniczy. Świetna obsługa, bogaty asortyment. Plusem jest także to, że w przypadku, gdy coś działo się butami, reklamacje zawsze były uwzględniane. Mam już 15 par z HD, polecam każdemu!

Data dodania: 15/10/2013

Dodała: Ania
1 2 3    Następna strona