Kupiłem w \\\"APARACIE\\\" pierścionek, na drugi dzień już się znieksztalcil wypadł kamień. Na 3 dzień złożyłem reklamację po paru dniach dostałem informacje o odrzuconej reklamacji. Oddałem do jubilera(oz prośbą o ocenę) aby dowiedzieć się dlaczeg

Data dodania: 19/09/2017

Dodał: Patryk.siata@gmail.com

Napisze krótko żałuję zakupy w aparacie Auchan Rumia po prawie 3 tygodniach przyszedł SMS że dopiero biorą się za realizację reklamacji ...to jakiś żart !!!!!! Masakra i jeszcze nie odbierają tel.

Data dodania: 16/08/2017

Dodał: Wku..ony

Kiepska obsługa, zachowują się tak, jakby klient im przeszkadzał.... a to raczej dzięki klientom mają pensję, chyba, ze się myle.... Nie polecam sklepu z powodu niemiłej obsługi, nie mają wiedzy na temat tego, jakie wyroby są aktualnie w sklepie. --

Data dodania: 14/07/2017

Dodała: Barbara

Bardzo nieprzyjemna obsługa. Szczególnie odpychajaca blondyna, w długich włosach. Sprzedawca odpowiada niechętnie na pytania, a o zobaczeniu z bliska biżuterii nie ma mowy. Na szczęście w Rivierze są inne sklepy z biżuterią i tam zrobilam zakupy.

Data dodania: 14/05/2017

Dodała: Nina

Firma godna polecenia, profesjonalna obsługa, wyjątkowo zostałam potraktowana przy reklamacji biżuterii nie wiem jak jest w innych sklepach marki Apart ale w Galerii Korona obsługa na najwyższym poziomie.

Data dodania: 04/03/2017

Dodała: Justyna 

Nie polecam, pracują tam nie kompetentni ludzie

Data dodania: 12/02/2017

Dodała: Marta

beznadziejna obsługa. Żona nie mogła wymienić towaru wartego niecałe 100 zł na towar warty ponad 600 zł, bo trzeba od razu podać rozmiar pierścionka, a żona w połogu jeszcze go nie zna. Nawet pełna dopłata na miejscu nic nie da.

Data dodania: 16/01/2017

Dodał: Grzegorz

Po wstawieniu tam zegarka cerruti za 2,200 do wymiany baterii i poprawy wskazówki okazuje sie ze stracił szczelność ktoś sobie z tego sklepu w nim chodził dłuższy czas... po kąpieli w jeziorze umarł w butach zegarek . to jest zenujace

Data dodania: 29/12/2016

Dodał: Nemo

Czułam się świetnie w tym salonie. Na dodatek miałam do czynienia z dwoma panami tam pracującymi. Nie dość,że dowiedziałam się tego czego chciałam to jeszcze poprawili mi humor żartując na poziomie z klasą .

Data dodania: 01/09/2016

Dodała: Ania

Super obsługa:) Biżuteria Indali nosi się świetnie, będę zaglądać do tego salonu :) Polecam!

Data dodania: 16/05/2016

Dodała: kaja
1 2 3 4 5 ...    Następna strona