plusy lody przepyszne świetnie podane. obsługa fatalna na odebranie zamówienia trzeba czekać do 30 min a czasami drugie tyle by otrzymać deseru. PORAŻKA. chodziłabym tam częściej z rodzinom natomiast obsługa fatalna.

Data dodania: 28/12/2015

Dodała: adgam25

Kiepska niekompetentna obsługa mrożona kawa poniżej krytyki bezczelne kelnerki dopłata za kawe na miejscu brak cukru to chyba jakies kpiny

Data dodania: 28/12/2015

Dodał: Urażony gość

Obsługa spokojnie tłumaczyła klientowi, że takie lody dawane są do tego deseru zawsze. Klient zwyzywał ich niecenzuralnie i krzyczał do tego stopnia, że inni goście sugerowali wezwanie ochrony.

Data dodania: 22/10/2013

Dodała: Do Bożena

Zamówiliśmy z mężem deser lodowy; zamiast lodów dostaliśmy sorbet; na zwróconą uwagę kelner oburzył się, że się nie znamy i tak ma być; próbowaliśmy tłumaczyć, że w menu są lody, nie sorbet...

Data dodania: 24/09/2013

Dodała: Bozena

Bardzo miła obsługa w postaci pana kelnera. :) Jedyne do czego można się doczepić to gigantyczne talerze z nieproporcjonalnie małym deserm np spagetti.

Data dodania: 08/10/2012

Dodała: Nicki 

Super miejscówka. Desery pyszne. Gorąca czekolada naprawdę gorąca. Obsługa rewelacyjna. Fajny zespół z uśmiechem na twarzy.

Data dodania: 13/09/2012

Dodała: klientka

nie polecam. Czas oczekiwania na obsługę ( jedna kelnerka to zdecydowanie za mało) i na desery ( juz po ich zamowieniu) jest strasznie długi. Dziwna atmosfera panuje między personelem. Kiedys było lepiej i przyjemniej.

Data dodania: 27/12/2011

Dodała: magda

Jestem bardzo pozyt.zaskoczona postawą pań z lodomanii.Podeszłam z marszu do wyspy i na dzień dobry uśmiech jednej pani rozwiał moje negat.nastawienie do ludzi.Przyjazny ton głosu i sposób zainteresowania klientem to cechy dobrego sprzedawcy.Premia!

Data dodania: 13/04/2011

Dodała: Kasia

Lody dosyć dobre choć bez rewelacji do tego jakaś pani wydzierała się na swoich pracowników przez co zepsuła dobrą atmosferę na kawiarni.

Data dodania: 05/10/2010

Dodała: klient