Silver ScreenUlica: Gen. Zajączka 28
00-510, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.silverscreen.com.pl

 

Kontakt

Silver Screen SPC Sp. z o.o.

Silver Screen Mokotów

Tel. 022 / 852 81 11


Ocena dla sieci Silver Screen

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Silver Screen


Opis sieci

Sieć kin Silver Screen posiada swoje placówki w Gdyni, Łodzi i Warszawie. W samej stolicy znajdują 3 kina Silver Screen: na Mokotowie, Targówku i Woli.

Sieć posiada jedne z najnowocześniejszych systemów projekcji obrazu i emisji dźwięku oraz wygodne fotele i klimatyzowane sale, a jej placówki zlokalizowane są jednych z najpopularniejszych miejsc w mieście.

Silver Screen w Gdyni zajmuje dwa poziomy i liczy 8 sal sal kinowych, dających łącznie 2144 miejsca. Na największej sali mieści się 543 widzów, a na najmniejszej 161.

Na terenie multipleksu znajduje się również snack bar oraz sklep z gadżetami, kafejka internetowa, a przede wszystkim Cavablanca, która oferuje kawy ze wszystkich stron świata oraz Silver Bar, oferujący szeroki wybór alkoholi.

Silver Screen Warszawa Mokotów mieści się na trzech poziomach. Na "poziomie 0"mieszczą się kasy biletowe (w tym też oddzielna kasa dla gości Platinum) oraz Silver Store. "Poziom -1" to kawiarnia internetowa Silver Zone oraz sala Zinc Lounge. Sale kinowe oraz bufet, kawiarnia Cavablanca oraz Silver Bar znajdują się na "poziomie -2".

Wielkość sieci

Sieć Silver Screen posiada 5 placówki (oddziały), w 3 miastach, z 3 województw.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Piłsudskiego 5, 90-368 Łódź
3.
ul. Waszyngtona 21, 81-342 Gdynia
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Silver Screen

Kino raczej umiera. Po wyjściu z seansu gdzie było jeszcze pełno ludzi NIKOGO Z OBSŁUGI!!! Kasa i bary puste. Nie można było otrzymać stempla na bilecie parkingowym.Wszyscy musieli płacić 10 pln za parking. ŻENADA!!!!

Data dodania: 12/10/2016

Dodała: Karolina

17.02.2014.... niemiła i nieuprzejma obsługa, nie honorują legitymacji emeryckich i weteranów wojennych. Nie polecam.

Data dodania: 18/02/2014

Dodał: jop

nowoczesna,przyjazna dla całej rodziny placówka.bogaty program imprez kulturalnych,smaczne jedzenie,jednak oferta handlowa uboga.

Data dodania: 23/10/2009

Dodała: lena

Świetne kino, polecam wszystkim kinomanom;)) Jak tylko mam ochotę na dobre kino to myślę tylko o Łódzkim Silverze;)) czysto, przyjemnie, ludzie uśmiechnięci, to jest to !!!!

Data dodania: 28/05/2009

Dodała: Monika


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Silver Screen