Buty średniej jakości. Brak jakiejkolwiek informacji o likwidacji sklepu w C.H. Targówek. Chciałam zareklamować buty w tymże sklepie, ponieważ został zlikwidowany próbowałam dodzwonić się do innych sklepów - nikt w żadnym w sklepie nie odebrał tel.

Data dodania: 15/03/2015

Dodała: monika5

W dziecięcych (wiek szkolny) skórzanych butach za 250 PLN suwak rozszedł się po 1.5 miesiąca. Procedura reklamacyjna - nieskuteczna. Usterkę tłumaczono nadmiernym zniszczeniem butów (co udowodniono organoleptycznymi testami!).

Data dodania: 19/02/2015

Dodała: AG

Chciałbym odradzić zakup butów firmy BATA, są bardzo słabej jakości. Po dwóch miesiącach użytkowania odkleił się biały pasek na obcasie oraz podarła się wkładka. Chciałem zwrócić buty w ramach reklamacji to zaproponowano mi naprawę...

Data dodania: 22/11/2014

Dodał: TBR

Zdecydowanie nie polecam ze względu na jakość wykonania i stosunek do klienta. Obcas w botkach uległ rozpadnięciu po ok 3 miesiącach. Gwarancja to fikcja, dwukrotnie odrzucona jako niezasadna, pomimo wady niewynikającej z mojej winy.

Data dodania: 31/03/2014

Dodała: lou11

ODRADZAM kupno butów Bata. Buty są bardzo złe jakościowo, a gwarancja jest mitem. Po 3-4 miesiącach kozaki się rozkleiły. Podeszwę sklejono, ale uszkodzono powierzchnię buta - zdarta skóra. Pomimo 2 odwołań nawet nie usłyszałam słowa przepraszam.

Data dodania: 10/03/2014

Dodała: ano 

W głowie się nie mieści, żeby buty za prawie 300 zł zaczęły się rozpadać po miesiącu, wcześniej powodując bolesne odciski na stopach; myślę, że takie z hipermarketu za 30 zł niewiele by się różniły... najgorzej ulokowane pieniądze w moim życiu!!!

Data dodania: 24/01/2014

Dodała: z/

Nie polecam tego sklepu! Reklamowałam kozaki, które po 1,5 miesiącu noszenia zmieniły swoją strukturę skóry na cholewkach. Reklamacja nie uznana.Odwołałam się od reklamacji, to odpowiedziano, że buty były nieodpowiednio konserwowane-przykre

Data dodania: 13/08/2013

Dodała: Ewa

Po upływie pół roku sklep nie uwzględnia reklamacji powołując się na paragraf mówiący o tym, że wady, które wystąpiły po pół roku są z winy użytkownika. Tak więc przestrzegam przed dokonywaniem zakupów. Nawet rzecznik do praw konsumenta nie pomógł

Data dodania: 16/07/2013

Dodała: liliput33

Opinia negatywna
placówka zamknięta
Szczerze odradzam zakupy. Buty, nawet te droższe rozklejają się już po dwóch miesiącach. Reklamację bardzo trudno wyegzekwować. Telefonu nikt nie odbiera. Nie potrafią uczyć się na własnych błędach.

Data dodania: 02/04/2013

Dodał: Sławek

Opinia negatywna
placówka zamknięta
Nie odbierają telefonów. Reklamacje rozpatrują już 3 tygodnie.

Data dodania: 25/03/2013

Dodała: GP
1 2 3 4 5 ...    Następna strona