Zgadzam się. Obsługa mało profesjonalna.

Data dodania: 15/02/2013

Dodała: Diana

Obsługa fatalna. Na początku obsługiwała mnie w Arkadii teraz przenieśli ją nie wiedzieć czemu do Galerii Mokotów.To jakiś zart! a sama bizuteria..design ladny ale trwalosc zla

Data dodania: 18/06/2012

Dodała: Anna

obsługa bardzo miła i konkretna, biżuteria pieknie się świeci, i ogólnie bardzo duży wybór, zawsze coś wybiorę. :) Jestem stałą klientką i jestem zadowolona, jak zakupy w D/K, to tylko w Bielsku. polecam.

Data dodania: 29/07/2011

Dodała: Daria

Jestem klientką Dyrberga.Niestety jestem zmuszona do wystawienia takiej, a nie innej oceny ponieważ nie jestem zadowolona z obsługi na stoisku. Mam na myśli panią , która albo rozmawia przez telefon albo jej nie ma...

Data dodania: 04/07/2011

Dodała: Magdalena

Biżuteria piękna - żadna inna nie dorównuje jej designem. Stoisko i obsługę w Silesii oceniam pozytywnie. Polecam Dyrberg Kern Paniom, które chcą być modne i zachwycać swoimi dodatkami.

Data dodania: 18/03/2011

Dodała: Gosia 

Firma oferująca niby dobra luksusowe, niestety do luksusu to im daleko...Biały metal z mosiądzem pokrywany złotą farbą lub cienką warstwą rodu, które bardzo szybko się ścierają. Plastikowe zawieszki za kilkaset złotych...Polecam;)

Data dodania: 21/08/2010

Dodała: Tola

Żenada jakaś! punkt jest obskurny, widziałam ich stoiska w Warszawie, to co jest w Gdyni to chyba jakaś zbiórka była ze wszystkich sklepów. Panienki nie bardzo wiedzą co sprzedają a Pan kierownik ( chyba kierownik) zachowywał się jak odurzony.

Data dodania: 07/01/2010

Dodała: Marta