Wybór tej szkoły był tragiczną decyzją. Jazdy zawsze rozpoczynały się z 10-15min opóźnieniem i kończyły 15 min przed czasem bo instruktor \\\"musi się przygotować do jazd z innymi\\\"....żałosne

Data dodania: 03/12/2015

Dodała: misiek

Witam wszystkich serdecznie! Bardzo polecam szkołę manewr dlatego że! Pracują tam bardzo dobrzy i pozytywni instruktorzy, cierpliwi z pozytywnym nastawieniem, odpowiadający na każde zadane pytanie i bardzo dobrze uczą!!! Jestem bardzo zadowolona!

Data dodania: 11/05/2013

Dodała: MAJA:-)

Wczoraj zdałam egzamin i to za pierwszym razem! Super instruktorzy mają świetne podejście do kursantów, dzięki czemu bardzo miło się uczyło jeździć! Plusem również są bardzo zadbane samochody, co moim zdaniem jest bardzo istotną kwestią.

Data dodania: 02/04/2013

Dodała: Różowa

Dużo cierpliwości, satysfakcja i precyzja. Uczyliśmy się nie tylko jazdy, ale chyba jednej z najważniejszej rzeczy podczas egzaminu - SIŁY SPOKOJU. Gdybym miała wybrać jeszcze raz na pewno ponownie wybrałabym tę szkołę.

Data dodania: 29/03/2013

Dodała: Zuz_ka

Dołączam do zacnego grona zadowolonych kursantów, który udało się zdać egzamin na prawo jazdy. Wierzę, że teraz będę mógł bezpiecznie szusować po ulicach Wrocławia swoim autkiem :) Pozdrawiam Panów instruktorów z Manewru i dziękuje za cierpliwość :)

Data dodania: 28/03/2013

Dodał: Arek 

Kolejny zadowolony kursant na pokładzie ;) Mimo, że egzamin zdałem za drugim razem to i tak jestem bardzo zadowolony. Pierwszy oblałem przez własna głupotę i stres :(

Data dodania: 22/03/2013

Dodał: Kamil Ch

Dzięki nim dwie kategorie mam za sobą! Obie udało zdać się za pierwszym razem, ale w sumie to nic dziwnego skoro pracują tam tacy profesjonaliści. Zdecydowanie polecam ich usługi!

Data dodania: 19/03/2013

Dodał: Juras

ZDAŁEM!!! Udało się za pierwszym razem! I to właśnie dzięki panom z Manewru! Nauczyli mnie jak się jeździ samochodem!

Data dodania: 18/03/2013

Dodał: Piotrowy

Dzięki nim pokochałam jazdę samochodem i zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem! Myślę, że spokojnie można uznać ich za najlepszych w całym Wrocławiu!

Data dodania: 13/03/2013

Dodała: paulinakosa

Już od jakiegoś czasu mogę cieszyć się kawałkiem plastiku, który umożliwia mi prowadzenie pojazdów do 3,5T. Udało mi się go zdobyć za pierwszym razem, a wszystko dzięki specjalistom ze szkoły Manewr.

Data dodania: 07/03/2013

Dodała: Pistacjowa
1 2 3    Następna strona