Centrum Medyczne Luxmed Lublin


Ulica: Radziwiłłowska 5
20-080, Lublin, Polska

województwo lubelskie

Strona www:
Email:


Opinie o tej placówce (3.60/5):

pozytywne

neutralne

negatywne

-

-

-

13

0

7

 

Kontakt telefoniczny

Telefon 81 532 37 11


Godziny otwarcia

Poniedziałek 7-20

Wtorek 7-20

Środa 7-20

Czwartek 7-20

Piątek 7-20

Sobota 8-14

Informacje dodatkowe

 

Sprawdź oferty pracy w sieci Centrum Medyczne Luxmed.

 

Poznaj opinie o innych placówkach sieci Centrum Medyczne Luxmed.

 

Dowiedz się więcej na temat sieci Centrum Medyczne Luxmed.

 

Adresy placówek sieci Centrum Medyczne Luxmed Lublin. 

 

Opinie Internautów o placówce "Centrum Medyczne Luxmed, Radziwiłłowska, 20-080, Lublin" należącej do sieci "Centrum Medyczne Luxmed"

 

Opinia pozytywna
Tak jak poprzednik, dla mnie Luxmed jest najlepszy. Na radziwiłłowskiej mają najlepsze pielęgniarki w laboratorium, wyniki są zawsze szybko o na czas

Data dodania: 30/09/2014

Opinia pozytywna
A dla mnie Luxmed jest najlepszą prywatną przychodnią. Chodziłam do wielu i nie spotkałam się z tak miłą i kompetentną obsługą w żadnej innej przychodni niż w Luxmedzie.

Data dodania: 08/09/2014

Opinia pozytywna
A dla mnie Luxmed jest najlepszą prywatną przychodnią. Chodziłam do wielu i nie spotkałam się z tak miłą i kompetentną obsługą w żadnej innej przychodni niż w Luxmedzie.

Data dodania: 08/09/2014

Opinia negatywna
żona robiła zdjęcie z mamografii okazuje się że wyniki z badania profilaktycznego czeka się 3 tygodnie nie biorą pod uwagę ze ktoś jest chory na raka i każdy dzień jest cenny gdybym wiedział że za opłatą są badania wcześniej dostarczane nie patrzy na

Data dodania: 26/08/2014

Opinia pozytywna
Winda jest na koncertowej i zwycięskiej. Jedyny minus to problem z dostaniem się do pediatry. Poza tym wszystko ok.

Data dodania: 02/05/2014

Opinia pozytywna
Świetna placówka. Miła obsługa, rezerwacja telefoniczna. Umówiłem się na konkretną godzinę i nie czekałem "pół dnia" w kolejce. Tylko winda by się przydała, bo wysoko...

Data dodania: 24/04/2014

Opinia pozytywna
Przede wszystkim wielki plus za organizację. Szybka rejestracja przez Call Center. W rejestracji kolejka ok. 10 osób, ale sprawnie rozładowana. Do gabinetu wg numerka, na godzinę. Wizyta krótka, ale konkretna. Płacę, więc żądam i jestem zadowolony.

Data dodania: 05/11/2013

Opinia pozytywna
Chce pochwalić tą przychodnie, miła obsługa, która doradziła mi gdzie się leczyć, jakie badania zrobić; dobry lekarz, który jak nigdy wyjaśnił mi wszystko od początku do końca!

Data dodania: 09/10/2013

Opinia negatywna
W trakcie badania doszło do zatłuszczenia szkieł okularów i porysowania obu soczewek, od wewnątrz, w centralnym miejscu. Takie uszkodzenie szkieł uniemożliwiło mi komfortowe widzenie od pierwszych chwil po zakończonym badaniu okulistycznego.

Data dodania: 19/09/2013

Opinia pozytywna
Po 3 latach leczenia tylko tutaj udało mi się rozwiązać mój problem za co jestem bardzo wdzięczna Pani z recepcji i dziękuję za zaangażowanie dr W.- najlepszemu dermatologowi. Już wiem gdzie się będę leczyła.

Data dodania: 25/07/2013

Opinia negatywna
mało fachowa obsługa, a do tego zdjęcia, które się wykonuje w tej placówce są słabo zrobione, tak samo jest z opisami.... żenada... nie polecam nikomu tych placówek!!!

Data dodania: 22/05/2013

Opinia negatywna
Kiedy podeszliśmy do lady, recepcjonistka bez uprzedzenia wstała i odeszła. Brak profesjonalizmu w obsłudze klienta. Na wizycie USG zostaliśmy obsłużeni bez jakiegokolwiek zaangażowania. Koszt wizyty 200zł. Czas 12min.

Data dodania: 09/03/2013

Opinia negatywna
Wczoraj otrzymałam zaświadczenie na nieaktualnym druku, dziś nie przyjęto mi go w urzędzie. Ale opłata została przyjęta, a ja usługi nie otrzymałam. Dodatkowo, zaświadczanie będzie dopiero w piątek!

Data dodania: 23/01/2013

Opinia pozytywna
ocena jak najbardziej pozytywna:) Obsługa bardzo miła, panie bardzo uprzejme. Nie czekałem długo na wizytę, z której jestem bardzo zadowolony.

Data dodania: 26/08/2011

Opinia pozytywna
Wiem za co płacę- za profesjonalną obsługę klienta, przyjazne podejście lekarzy, udogodnienia internetowe. W porównaniu do innych lubelskich firm pełen profesjonalizmy, konkurencja daleko w tyle, tak trzymać.

Data dodania: 26/08/2011

Opinia pozytywna
Wygłaszanie takich opinii mogą pomylić badania to czarnowidztwo a nie opinia.Dobrzy lekarze, dobry kontakt, jestem zaskoczony podejściem do klienta i kanałami samoobsługowymi (dziś robiłem rtg i mam na płycie zdjęcia) odbiór przez neta.B.nowoczesnie

Data dodania: 15/07/2011

Opinia pozytywna
Negatywy mnie rozwalają, nieprzeszkolony personel ( na jakiej podstawie takie wnioski?), odbiór wyników- trzeba się nauczyć czytać- czas na wyniki podawany jest w dniach roboczych, nie możesz się dodzwonić umów się przez neta.

Data dodania: 21/04/2011

Opinia negatywna
personel pielęgniarski w POZ-ach nie jest przeszkolony w zakresie pobierania badań laboratoryjnych wysyłanych do LUXMED-u.W gabinecie jest obsługiwanych jednocześnie trzech pacjentów przez dwie pielęgniarki łatwo pomylić badania.

Data dodania: 30/03/2011

Opinia negatywna
Personel niemedyczny mało kompetentny i niedouczony swoich obowiązków. Nie polecam.

Data dodania: 09/08/2010

Opinia pozytywna
świetna obsługa, telefonicznie załatwić mozna wszystko, podobają mi se udogodnienia takie jak internetowa rezerwacja i obbiór wyników, lekarze wszystkich specjalności i prawie wszystkie badania diagnostyczne, jestem pod dużym wrażeniem

Data dodania: 12/01/2010


Łącznie oddanych głosów na Centrum Medyczne Luxmed: 20, średnia ocen: 3.60/5