Mitsubishi Multi-Salon Reiski (dealer) Bydgoszcz


Ulica: Fordońska 353
85-766, Bydgoszcz, Polska

województwo kujawsko-pomorskie

Strona www:
Email:


Opinie o tej placówce:

pozytywne

neutralne

negatywne

-

-

-

21

0

0

 

Kontakt telefoniczny

Telefon 52 / 51 61 000


Informacje dodatkowe

Sprawdź najlepiej oceniane placówki Mitsubishi w mieście Bydgoszcz.

 

Sprawdź oferty pracy w sieci Mitsubishi.

 

Poznaj opinie o innych placówkach sieci Mitsubishi.

 

Dowiedz się więcej na temat sieci Mitsubishi.

 

Adresy placówek sieci Mitsubishi Bydgoszcz. 

 

Opinie Internautów o placówce "Mitsubishi Multi-Salon Reiski (dealer), Fordońska, 85-766, Bydgoszcz" należącej do sieci "Mitsubishi"

 

Opinia pozytywna
Jak dla mnie to jest to bardzo dobry i rzetelny warsztat samochodowy. Polecam więc wszystkim dostępne u nich usługi.

Data dodania: 07/02/2018

Opinia pozytywna
Ja również pozytywnie oceniam ten warsztat. Dobre i solidne usługi, w atrakcyjnej cenie. Wykonują naprawdę dobrą robotę.

Data dodania: 03/08/2017

Opinia pozytywna
Bardzo lubię ten warsztat, ponieważ działają tutaj bardzo szybko i naprawy są wykonane solidnie. Myślę, że szukając dobrych specjalistów, naprawdę warto zapoznać się z ich ofertą.

Data dodania: 03/08/2017

Opinia pozytywna
Jak dla mnie to jest to miejsce naprawdę godne polecenia. Jeśli więc zależy wam na profesjonalnej obsłudze i solidnie wykonanych naprawach, to myślę, że warto zajrzeć do tego warsztatu samochodowego.

Data dodania: 14/06/2017

Opinia pozytywna
Dobry i solidny warsztat. Można liczyć na fachową obsługę i szybkie naprawy. Zobaczcie sami jeśli szukacie profesjonalnego serwisu samochodowego.

Data dodania: 06/06/2017

Opinia pozytywna
Ja uważam, że warsztat jest naprawdę dobry i profesjonalny, a ich usługi godne polecenia. Wykonują wszelkiego typu naprawy i oferują atrakcyjne ceny. Czas realizacji także jest bardzo dobry. Polecam.

Data dodania: 10/05/2017

Opinia pozytywna
Naprawdę polecam o miejsce. Dobry i solidny warsztat samochodowy. Uważam, że i wam mogą się przydać ich usługi, są terminowi więc warto.

Data dodania: 26/04/2017

Opinia pozytywna
Ja także jestem zadowolony z obsługi w tym serwisie samochodowym i zawsze chętnie oddaję tam samochód czy to na przegląd okresowy czy też na wykonanie naprawy. Jest to solidny warsztat i posiada atrakcyjne ceny.

Data dodania: 26/04/2017

Opinia pozytywna
Także miałem okazję skorzystać z ich oferty. Według mnie naprawdę dobre i solidne usługi, więc jest to miejsce, w którym bez obaw serwisuję swój samochód. Myślę, że i wam może się przydać.

Data dodania: 23/12/2016

Opinia pozytywna
Ja także pozytywnie ocenię ten warsztat. Świetni fachowcy, którzy radzą sobie z problemami i to jest najważniejsze według mnie. Warsztat naprawdę solidny.

Data dodania: 29/11/2016

Opinia pozytywna
Świetni specjaliści, według mnie warsztat naprawdę dobry i profesjonalny. Kompleksowe podejście i profesjonalne naprawy. Możecie śmiało umówić się tu na konkretny termin naprawy.

Data dodania: 19/09/2016

Opinia pozytywna
Moim zdaniem warsztat naprawdę solidny, więc jeśli macie problem z swoim samochodem to warto właśnie w to miejsce zajrzeć. Myślę, że traficie na profesjonalną obsługę i solidne usługi.

Data dodania: 16/09/2016

Opinia pozytywna
Też jestem zadowolony z jakości obsługi i napraw w tym warsztacie. Uważam, że w okolicy jest to jeden z lepszych warsztatów, który warto sprawdzić. Jeśli szukacie opinii o tym warsztacie, to jest godny polecenia.

Data dodania: 15/09/2016

Opinia pozytywna
Z pewnością jest to dobra i rzetelna firma. Łatwo się z nimi dogadać co do szczegółów naprawy, a także można liczyć na profesjonalnie wykonaną usługę. Uważam, że jest to jak najbardziej warty polecenia warsztat.

Data dodania: 13/09/2016

Opinia pozytywna
Usługi wykonane terminowo i profesjonalnie. Jeśli chodzi o obsługę to bardzo miła i kompleksowa. Uważam, że jak najbardziej ten warsztat samochodowy jest godny polecenia.

Data dodania: 08/09/2016

Opinia pozytywna
Naprawdę porządny warsztat. Jeśli chcecie naprawić swój samochód, szybko i w dobrej cenie, to polecam wam się tutaj wybrać.

Data dodania: 15/07/2016

Opinia pozytywna
Oferta jak najbardziej godna polecenia. Bardzo dobrzy i solidni mechanicy, podejmują się każdego rodzaju napraw. Obsług również na wysokim poziomie. Warto sprawdzić sobie ofertę.

Data dodania: 30/06/2016

Opinia pozytywna
Super warsztat. Moim zdaniem skutecznie zajmą się każdą naprawą, więc może i wam to miejsce się spodoba.

Data dodania: 28/06/2016

Opinia pozytywna
Z pewnością jest to dobry i solidny warsztat, myślę, że ich usługi mogą was zainteresować. Dobre ceny i zawsze terminowo wykonywane naprawy. Ja jestem jak najbardziej zadowolony z oferowanych przez nich usług.

Data dodania: 23/05/2016

Opinia pozytywna
Sądzę, że warsztat jest bardzo dobry, chcąc naprawić swój samochód solidnie i w dobrej cenie warto skontaktować się z tym serwisem samochodowym. Wysokiej jakości obsługa więc myślę, że znajdziecie tutaj solidną ofertę.

Data dodania: 05/04/2016

Opinia pozytywna
Bardzo miła obsługa, pracownicy chętnie udzielają informacji na wszelkie pytania. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupu w tym salonie samochód sprawuje się świetnie. Polecam ten salon

Data dodania: 12/02/2016


Łącznie oddanych głosów na Mitsubishi Multi-Salon Reiski (dealer): 21, średnia ocen: 0.00/5