TRENDY HAIR FASHION Bielsko-Biała


Ulica: Bohaterów Warszawy 26
43-300, Bielsko-Biała, Polska

województwo śląskie


Opinie o tej placówce:

pozytywne

neutralne

negatywne

-

-

-

5

0

3

 

Kontakt

Telefon

033 / 822 90 67


Informacje dodatkowe

Sprawdź najlepiej oceniane placówki TRENDY HAIR FASHION w mieście Bielsko-Biała.

 

Sprawdź oferty pracy w sieci TRENDY HAIR FASHION.

 

Poznaj opinie o innych placówkach sieci TRENDY HAIR FASHION.

 

Dowiedz się więcej na temat sieci TRENDY HAIR FASHION.

 

Adresy placówek sieci TRENDY HAIR FASHION Bielsko-Biała. 

 

Opinie Internautów o placówce "TRENDY HAIR FASHION, Bohaterów Warszawy 26, 43-300, Bielsko-Biała" należącej do sieci "TRENDY HAIR FASHION"

Oceń tą placówkę

 

 

Opinia pozytywna
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Zażyczyłam sobie wymagającą koloryzację w błękicie i zieleni na włosach, które długi czas były farbowane na mocno ciepłe tony. Kolory wciąż są świeże, chociaż od koloryzacji minął miesiąc!

Data dodania: 20/06/2017

Opinia negatywna
Witam ostatnio byłam klientka właśnie owego salonu, niestety jestem zawiedzona . Zamiast fryzjerów obsługują praktykanci , co nie powinno sie dziać w takim oto salonie. Obsługiwał mnie praktykant z którym trudno o porozumienie .

Data dodania: 20/12/2016

Opinia negatywna
Nie polecam, jeśli ktoś nie planuje metamorfozy. Chciałam tylko doświeżyć fyzurę, a wyszły za krótkie, mocno wycieniowane włosy i fatalna grzywka. Do tego tandetna stylizacja na morką włoszkę.

Data dodania: 26/07/2016

Opinia negatywna
W ubieglym tygodniu korzystalam z uslug Trendy przyul.B.Warszawy.Pani Iwona miala tylko odswiezyc fryzure.Niestety musze stwierdzic ze fryzjerka z 10 letnim stazem nie ma pojecia o obcinaniu!!!!!!!!!Polecam uslugi P.Wojtka z Trendy w Zywcu.

Data dodania: 02/05/2016

Opinia pozytywna
Jestem od dawna klientka pani Moniki i absolutnie zawsze zadowolona z uslugi.Salon wspanialy,nowoczesny,personel profesjonalny i mily .Godny polecenia nawet najbardziej wymagajacym klientom.

Data dodania: 07/10/2015

Opinia pozytywna
ZAWSZE wychodzilam i wychodze zadowolona z uslugi.Jestem od dawna klientka p.Moniki ,ktora zawsze potrafi czynic cuda z moich jakze juz slabych wlosow.Salon bardzo przyjazny,nowoczesny,personel profesjonalny godny polecenia kazdemu.

Data dodania: 07/10/2015

Opinia pozytywna
Dzisiaj byłam na strzyżeniu u P.Wojtka (po wielu próbach w innych salonach fryzjerskich) jestem mocno zadowolona: profesjonalnie, na wysokim poziomie w rozsądnej cenie.Polecam

Data dodania: 15/01/2015

Opinia pozytywna
zawsze kiedy tylko przychodziłam pod nożyczki p.Wojtka wychodziłam z taką fryzurą jaką bym sobie życzyła :) serdecznie pozdrawiam

Data dodania: 09/01/2014


Łącznie oddanych głosów na TRENDY HAIR FASHION: 8, średnia ocen: 3.29/5