Świat Mebli Szczecin


Ulica: Rapackiego 1B
71-467, Szczecin, Polska

województwo zachodniopomorskie


Opinie o tej placówce (1.80/5):

pozytywne

neutralne

negatywne

-

-

-

5

0

5

 

Kontakt

Tel. 91 / 422 83 59


Informacje dodatkowe

Sprawdź najlepiej oceniane placówki Forte w mieście Szczecin.

 

Sprawdź oferty pracy w sieci Forte.

 

Poznaj opinie o innych placówkach sieci Forte.

 

Dowiedz się więcej na temat sieci Forte.

 

Adresy placówek sieci Forte Szczecin. 

 

Opinie Internautów o placówce "Świat Mebli, Rapackiego 1B, 71-467, Szczecin" należącej do sieci "Forte"

Oceń tą placówkę

 

 

Opinia pozytywna
Witam..szukałem czegoś ładnego do nowego mieszkania, ale w przystepnej cenie i znalazalem właśnie na Rapackiego. Miła obsługa, wszystko tłumacza i plus za to, ze zapewniają montaż i transport. P.s pozdrawiam Pana Michała od kuchni..kuchnia super :)

Data dodania: 25/02/2017

Opinia pozytywna
Negatywne opinie wystawione były chyba bardzo dawno temu... obsługa jest uczynna i sympatyczna. Z racji tego, że jestem wymagającą klientką, pokuszę się o stwierdzenie, że cierpliwa też jest.na zamówione meble czekałam tyle ile zapowiadano. Polecam!

Data dodania: 25/02/2017

Opinia negatywna
Sami Sobie piszą opinie!!!! nie miła obsługa, pani w okularach nie potrafi nawet się usmiechnąć. Porażka, to żaden salon, wygląda jak komis. Salon i wybór to był parę ładnych lat temu!!! nie polecam.

Data dodania: 05/02/2016

Opinia pozytywna
Byłam dziś z moja mamą w "Świecie Mebli", chciałyśmy kupić komplet wypoczynkowy i tak też się stało, bo doradzono Nam fachowo i wystarczająco Nas zachęcono, żeby tam właśnie zakupić meble. Obsługa bardzo miła i po godzinie komplet był u Nas w domu.

Data dodania: 16/06/2015

Opinia pozytywna
Polecam konkretna fachowa obsługa i dobry stolarz ,solidne polskie meble.

Data dodania: 16/06/2015

Opinia negatywna
Sprzedają towar bez opisów, metek i instrukcji. Nie potrafią wskazać podstawowych cech produktu. Nie rozumieją jak działa odstąpienie od umowy. Nie polecam

Data dodania: 16/08/2014

Opinia negatywna
Sklep ma niemiłą obsługę!!! Poprosiłam o pokazanie tapicerek, pan poszedł po próbniki i do mnie nie wrócił!!!! Poza tym w sklepie zamiast mebli to są wielkie place pustej powierzchni. Bardziej przypomina to komis meblowy niż sklep.

Data dodania: 12/07/2013

Opinia pozytywna
Teraz obsługa sklepu jest miła i rzetelna. Zamówiłam meble do pokoju i kuchni (meble kuchenne na zamówienie), obiecano, że termin nie przekroczy dwóch tygodni i słowa dotrzymano. Polecam ten sklep w stu procentach.

Data dodania: 14/06/2013

Opinia negatywna
niestety musze zgodzic sie z przedmowca, czekamy na szafe juz 8 tygodni i dowiadujemy sie ze nasze czekanie idzie na marne bo szafy jednak nie bedzie! a obiecywali(i mamy to na pismie)4-6tyg. jesli nie potrafia sie wywiazac z zakresu uslug-zamknac!

Data dodania: 28/11/2011

Opinia negatywna
w sprawie terminów wszystkim mówią że meble dostarczą w ciągu do 4 tygodni a po podpisaniu umowy dopiero mówią jak jest naprawdę czekać można nawet pół roku ponieważ meble przychodzą w kawałkach i to w odstępie miesiąca

Data dodania: 24/11/2010


Łącznie oddanych głosów na Świat Mebli: 10, średnia ocen: 1.80/5