szkoda słow na ten sklep, kupony rozdawane na szkoleniach, najwiekszy wybor rzeczy dla dzieci a mimo to jest to najgorsze sklep do jakiego mozna trafic beznadziejna obsluga ktora unika pomocy czy nawet kontaktu z klientem - odrzuca

Data dodania: 24/01/2016

Dodał: Bart

Irytująca obsługa...A głównie ta mała blondynka ze starego składu.

Data dodania: 09/01/2016

Dodała: Magnum

Moim zdaniem sklep jest i dobrze wyposażony i obsługa bardzo miła, te panie które tak narzekają na brak obsługi może powinny poprostu zapytać o pomoc..? Jak to z ludźmi bywa, jedni lubią jak się na wejściu nad nim skacze inni nie ..więc ..

Data dodania: 30/09/2015

Dodała: Katarzyna

Tragedia!!!!Z pewnością odradzam zakupy w tym sklepie bo ani nie ma miejsca na przejechanie wózkiem ani obsługa nie jest miła. Na jakiekolwiek wsparcie na temat wyboru fotelika trzeba było czekać 15 minut. Pracownice są aroganckie!

Data dodania: 26/07/2015

Dodała: Była klientka

Robiliśmy w Tik Taku ostatnio z żoną zakupy, a właściwie to próbowaliśmy zrobić... obsługa tragiczna, dbałość o klienta zerowa - zamówiliśmy fotelik, który miał być za 3 dni, po dziesięciu sami musieliśmy się upominać. Moje ostatnie zakupy tam.

Data dodania: 11/07/2015

Dodał: Kuba 

Bardzo zadowolona zarowno z zakupow cen i obslugi, nie spotkalam sie nigdy zeby mi cos przeszkadzalo jesli potrzebowalam pomocy otrzymalam ja. Szef mily jesli czegos nie ma zamowi. Chcialam inny kolor wozka bez problemu, sa rabaty. Polecam wszystkim

Data dodania: 20/06/2015

Dodała: Edyta W

Bardzo dobre zaopatrzenie, dobre ceny, kompetentna obsługa, zawsze służą radą. Już zawsze tam kupuję prezenty dla dzieci, zawsze trafione.

Data dodania: 27/05/2015

Dodała: aga

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!! Po przesłaniu pieniędzy brak jakiegokolwiek kontaktu (mail, telefon, SMS). Jedyny skuteczny kontakt to osobiście w sklepie w Zamościu. Niedotrzymywanie terminów wysyłki (brak informacji o opóźnieniach).

Data dodania: 23/03/2015

Dodał: niezadowolony

Porażka!Byłam tam kilka razy, najpierw po ubranka, później po wózek. Za każdym razem czułam się jak intruz.Sprzedawczynie opryskliwe,obrażone na cały świat, jakby pracowały tam "za karę".A ceny wcale nie są konkurencyjne.Odradzam!

Data dodania: 29/01/2015

Dodała: Nickola

Sklep niewielki, faktycznie, to nie wszystko zmieści, ale na życzenie przemiły Pan sprowadzi prawie wszystko. Fachowe doradztwo i naprawdę produkty wybierane ze smakiem. Polecam!!

Data dodania: 09/12/2014

Dodała: anika24
1 2 3 4 5 ...    Następna strona