Opinia pozytywna
Jedyna firma kurierska która mnie nie zawiodła. Zawsze doręczają na czas, kurier miły, a także dzwonią w razie komplikacji. Oby tak dalej.

Data dodania: 05/05/2016

Dodał: seweryn

Opinia pozytywna
Ja jestem bardzo zadowolona z tej firmy kurierskiej, przesyłki na czas, kurier dzwoni o której godz będzie, chociaż nie jest to jego obowiązkiem! Jak dla mnie - najlepsza firma kurierska!!

Data dodania: 10/03/2016

Dodała: xyz

Moja przesyłka doszła bez uszkodzeń, a była to gitara ze sklepu Thomann w Niemczech. Młody kurier ze Świebodzic bardzo kulturalny pozwolił mi obejrzeć paczkę przed opłaceniem, a już po zapłaceniu poczekał aż otwarłem i sprawdziłem przesyłkę.

Data dodania: 20/10/2015

Dodał: Zbyszek

Opinia pozytywna
UPS- wielokrotnie korzystałam, bardzo mili kurierzy i szybka obsługa, polecam

Data dodania: 18/02/2015

Dodała: Basia

Miły kurier. Zawsze na czas :) Pozdrawiamy Pana Przemka, który jeździ na Bartoszyce :)

Data dodania: 01/01/2015

Dodała: Jola 

Opinia pozytywna
Miałam do czynienia z wieloma firmami kurierskimi. To jedna z niewielu firm, która faktycznie dzwoni do klienta,wniesie nawet ciężką paczkę gdzie chcemy, dostosuje się do godziny odbioru,można też odebrać paczkę z adresu firmy,a nie w Pcimiu jak DHL.

Data dodania: 19/11/2014

Dodała: Natka

Opinia pozytywna
Bardzo często odbieram przesyłki z rąk kurierów tejże firmy. Cechuje ich przede wszystkim wysoka kultura osobista i duże zaangażowanie w wykonywaną pracę. Korzystałem również z innych firm kurierskich i bezsprzecznie UPS jest najlepsza

Data dodania: 14/10/2014

Dodał: Leszek

Ja tam nie mam problemów z tą firmą zawsze są ok.

Data dodania: 21/06/2014

Dodała: Iza

BARDZO SPRAWNIE,ŚWIETNY KONTAKT I MIŁA OBSŁUGA.POLECAM UPS BIAŁYSTOK

Data dodania: 12/05/2014

Dodał: Bolo

Opinia pozytywna
Ogólnie spoko ludzie, mam zawsze kontakt od/do kuriera, zawsze są elastyczni co do godziny doręczenia. Nie miałem nigdy problemu z tą firmą. Inne firmy kurierskie nawet nie dorastają do pięt UPS-owi w obsłudze klienta. Pozdrawiam wszystkich!

Data dodania: 16/04/2014

Dodał: TT
1 2 3 4 5 ...    Następna strona