Najgorszy sklep osiedlowy brudno,brak etykiet z wedlin do wyglądu,piersi z kurczaka wołają o pomste nie zjadliwe moczone w zalewie aby waga była wyższa,wedlina brak słów .Jedyna zaleta personel miły.

Data dodania: 28/09/2016

Dodała: lila

wolę iść pół km dalej jak tam kupować. Chleb nie do jedzenia, skąd oni to biorą? Zawsze kolejki.

Data dodania: 22/01/2015

Dodała: goy

Zuza napisała miła obsługa i pomaga ha ha.Chyba Zuza tam pracuje bo nie znam ani jednej osoby która by coś dobrego powiedziała na temat tego sklepu wręcz przeciwnie.porażka! Gdzie kierownik! Trzeba personel wymienić bo obciach robią!

Data dodania: 17/06/2014

Dodała: tuska

Opinia negatywna
Jako były pracownik Milei, wystawiam negatywną ocenę klientom. Praca w tej sieci nauczyła mnie, że im człowiek jest milszy, tym bardziej inni traktują w sposób niemiły. Nawet odpowiedź na zwykłe "dzień dobry" jest dla wielu klientów niemal wyczynem

Data dodania: 08/02/2014

Dodał: Były z milei

Zauważyłem, że sklep ostatnio jest bardzo dobrze zaopatrzony. Już na wejściu widać, bogato zaopatrzone stoisko z warzywami. Wędliny- szeroki wybór. Nabiał- jest wszystko, co potrzebne. Bardzo fajne promocje! A i piwko w bardzo dobrych cenach.

Data dodania: 12/08/2013

Dodał: Mirek 

Bardzo duży wybór asortymentu. Mięso w bardzo dobrych cenach w porównaniu do konkurencji. Co do obsługi- nie mam zastrzeżeń. Czasem zdarza się, że cena gdzieś się nie zgadza- sprawdzarka cen załatwia problem. Jak dla mnie sklep godny polecenia.

Data dodania: 11/08/2013

Dodała: Nita

Miła obsługa, bardzo duży wybór asortymentu. Mięso- mi odpowiada. Tańsze niż u konkurencji, a co do jakości- dla mnie świeże. Co do nabiału- jak dla mnie niczego nie brakuje. Robię codziennie tam zakupy i przyznam, że jestem zadowolona.

Data dodania: 11/08/2013

Dodała: Nita

niemiła obsługa

Data dodania: 06/08/2013

Dodał: wojtek

Delikatesy Centrum? Kupując mięso, które jest w ladach włożone bez ociekaczy (specjalne tacki) myślę, że nie nadaje się do spożycia!

Data dodania: 10/07/2013

Dodała: maksi

Delikatesy Centrum nazwa nie jest adekwatna do asortymentu sklepu i hieny oraz kultury obsługi klienta. Z nabiału można kupić mleko,ser twaróg,masło!

Data dodania: 10/07/2013

Dodała: maksi
1 2 3 4 5 ...    Następna strona