SaabUlica: Nad Sudołem 6
31-228, Kraków

województwo małopolskieStrona www: http://www.saab.pl

 

Kontakt

Motor Trade I Sp.z o.o.

Tel. 012 / 420 30 00

Ocena dla sieci Saab

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Saab


Opis sieci

Saab – firma została założona jako szwedzki koncern lotniczy w roku 1937, w Linköping, w Szwecji. Po drugiej wojnie światowej firma stanęła w obliczu stagnacji na rynku samolotów i kierownictwo firmy postanowiło stworzyć dział "dochodowy" zajmujący się produkcją samochodów nazwany Saab Automobile AB. W roku 1969 Saab połączył się ze szwedzką firmą Scania i od tamtej pory, aż do roku 1995 koncern nosił nazwę Saab-Scania a pojazdy obu marek sygnowane były jednakowym znakiem firmowym. W 1990 roku dział zajmujący się produkcją samochodów Saab Automobile został nabyty (połowa akcji) przez amerykański koncern General Motors, który dziesięć lat później dokupił resztę akcji, stając się jedynym jej właścicielem. Firma Motor Trade I Sp.z o.o. współpracuje z austriackim dealerem Saaba firmą Kirchberger Gmbh z St.Martin koło Linzu i zajmuje się dystrybucją samochodów marki SAAB na terenie Polski.

Wielkość sieci

Sieć Saab posiada 7 placówki (oddziały), w 5 miastach, z 4 województw.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
2.
ul. Czarnocińska 31, 03-110 Warszawa
6.
ul. Wrzesińska 191, 62-020 Swarzędz
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Saab

Olewanie klienta, droga diagnoza usterki za którą trzeba zapłacić. Słabi fachowcy gdyż z dwóch usterek zdiagnozowali tylko 1, za tą drugą pewnie musiałbym jeszcze raz przyjechać i zapłacić za wycenę ponownie.

Data dodania: 24/01/2015

Dodał: pp

Kompetentni ludzie, rozwiązują problemy kompleksowo, co przy tak specyficznych samochodach jak Saab czy Chrysler rzadko sie zdarza.

Data dodania: 18/12/2011

Dodał: Andrzej

Trzeba walczyć o swoje.Próbują naciągnąć na koszty.

Data dodania: 03/05/2010

Dodał: on...

Fuszerka fuszerka i jeszcze raz fuszerka. Klient traktowany jak śmieć!!

Data dodania: 21/10/2009

Dodał: Tadeusz Górny

Przestrzegam przyzwoitych ludzi przed tym serwisem. Nic dobrego nie wyjdzie po współpracy z tymi ludźmi. A nie daj boże jakaś próba reklamacji, prędzej sąd niż przyznanie racji klientowi. Omijać z daleka!

Data dodania: 14/10/2009

Dodał: Marcin


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Saab