Lista sieci - strona główna
Piekarnie, Cukiernie 

 

HALAGARDAUlica: Mrozowa 27
30-969, Kraków

województwo małopolskieStrona www: http://www.halagarda.com.pl

 

Kontakt

HALAGARDA Sp. j.

Tel. 012 / 684 21 92

Fax 012 / 644 76 31

Dział Handlowy

Tel. 012 / 684 21 85

Piekarnia

Tel. 012 / 684 21 84


Opis sieci

Piekarnia HALAGARDA działająca na polskim rynku od 1993 roku jest producentem szerokiej gamy wyrobów piekarniczych, ciastkarskich i garmażeryjnych.

Firma dysponuje siecią sklepów, zarówno własnych, jak i w systemie franchisingu działających na terenach województw: małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego i opolskiego. Są to placówki o średniej powierzchni sprzedaży 70–80 m2.

Sklepy własne zlokalizowane są w Będzinie, Jaśle, Krośnie, Miechowie, Rybniku i Siemianowicach Śląskich, sklepy franchisingowych zaś w Bielsku Białej, Dębicy, Katowicach, Kędzierzynie Koźlu, Rabce, Rzeszowie i Opolu.

Piekarnia dostarcza do swoich sklepów wyroby w stanie surowym zamrożonym, gdzie na miejscu są poddane odpowiedniej obróbce technologicznej i wypiekane w piecu na oczach klienta.

Firma prowadzi ponadto współpracę z około dwustu odbiorcami gotowych wyrobów z Krakowa i okolic. Chleby, bułki, drożdżówki itp. przygotowywane są i wypiekane w halach produkcyjnych  w Krakowie.

Firma posiada w swojej ofercie ponad 40 rodzajów ciastek, 40 rodzajów drożdżówek, 10 rodzajów wyrobów garmażeryjnych, 20 rodzajów chlebów i kilkadziesiąt różnych bułek od zwykłej kajzerki do wielosmakowych ziarnistych.

Dopełnieniem oferty jest sprzedaż napojów zimnych: soków, wód gazowanych,  napojów gorących oraz lodów i deserów lodowych.

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci HALAGARDA