SobkowiakUlica: Wolsztyńska 54
64-212, Siedlec

województwo wielkopolskieStrona www: http://sobkowiak.pl

 

Kontakt

Zakłady Mięsne Sobkowiak

Tel./Fax: 068 / 384 83 42


Opis sieci

Zakłady Mięsne Sobkowiak są firmą rodzinną założoną przez Ireneusza Sobkowiaka w 1991 roku na podbudowie fermy drobiu. Firma zlokalizowana jest w zachodniej części Wielkopolski, na pograniczu z województwem lubuskim. W samym Siedlcu i jego okolicach znajduje się wiele średnich i małych ekologicznych gospodarstw rolnych dostarczających do zakładu żywiec.

Zakłady są producentem szerokiej gamy mięs i wędlin. Technologia produkcji oparta jest na tradycyjnych i własnych recepturach, przy wykorzystaniu wysokiej jakości surowców oraz nowoczesnych urządzeń. Firma posiada własną ubojnię żywca wieprzowego oraz wyspecjalizowaną bazę transportową.

Produkty ZM Sobkowiak dostępne są m.in. przez własną sieć sklepów, która swoim zasięgiem obejmuje całą zachodnią Polskę od Szczecina po Jelenią Górę. Poza sklepami własnymi działają także sklepy franczyzowe.

Sieć liczy obecnie ponad 160 sklepów oraz stoisk, które w swojej ofercie posiadają mięso, wędliny, drób, wyroby garmażeryjne i surówki. Ich asortyment stanowi 80% produkcji Zakładu.

W sklepach zatrudnionych jest ponad 300 osób, a w zakładzie produkcyjnym i w ramach bazy transportowej - 250.

Poza działalnością w branży mięsno-wędliniarskiej firma zajmuje się także gastronomią i hotelarstwem.

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Sobkowiak