BartekUlica: Sosnkowskiego 83
05-300, Mińsk Mazowiecki

województwo mazowieckieStrona www: http://www.bartek.com.pl

 

Kontakt

Bartek S.A.

Tel. 25 / 759-38-40


Opis sieci

Bartek jest polskim producentem wysokiej jakości obuwia dziecięcego, znanego w kraju i zagranicą, docenianego przez rodziców dbających o zdrowy rozwój fizyczny i komfort swoich dzieci. Głównym wyznacznikiem konstrukcji obuwia Bartek jest specyfika anatomii stopy dziecka. U podstaw sukcesu naszej marki leży dogłębne zrozumienie wyzwania, jakim jest tworzenie komfortowego i zdrowego obuwia dla tak specyficznej grupy jaką są dzieci.

Firma produkuje obuwie w czterech grupach wielkościowych:

  • Niemowlęca - obuwie w numeracji 17-21
  • Poniemowlęca – obuwie w numeracji 19-26
  • Przedszkolna – obuwie w numeracji 26-32
  • Szkolna – obuwie w numeracji 33-38

Bartek stawia na swój dalszy rozwój. Do końca 2010 roku firma będzie dysponować siecią 60 sklepów firmowych w największych centrach handlowych na terenie całej Polski. Ponadto intensywnie pracuje nad rozwojem sieci poza granicami kraju, jak również nad rozszerzeniem asortymentu dostępnego w sklepach firmowych.

Bartek to jedyna tak liczna sieć w Europie, oferująca wyselekcjonowany asortyment, jakim są buty dla dzieci w przedziale wiekowym 1-10 lat. Co roku przygotowuje ok. 300 wzorów, a każdy w co najmniej 4 wersjach kolorystycznych, które są projektami autorskimi, opracowanymi przez głównego projektanta i dział przygotowania produkcji. Oferowane przez firmę produkty, spełniające wysokie wymogi jakościowe oraz charakteryzujące się niebanalnym wzornictwem sprawiają, że marka Bartek jest rozpoznawalna i wysoce pożądana na wielu rynkach. Spółka aktywnie współpracuje z krajowymi i zagranicznymi projektantami, zdobywając wiedzę na temat najnowszych technologii, materiałów, wzorów i tendencji rynkowych.

Aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, firma nieustannie pracuje nad zwiększaniem walorów użytkowych swoich produktów, sięgając po co raz to nowsze rozwiązania konstrukcyjno-technologiczne. Unikalne i innowacyjne rozwiązania wykorzystywane przy produkcji obuwia Bartek to m.in. wkładka antygrzybiczna i antybakteryjna - chroniąca stopę dziecka przed drobnoustrojami, elementy odblaskowe - gwarantujące lepszą widoczność na drodze po zmierzchu, nowe spody znakomicie sprawdzające się podczas bardzo trudnych warunków atmosferycznych i pogodowych, czy też membrana SYMPATEX REFLEXION - zapewniająca 100% wodo-i wiatroszczelności przy jednoczesnej optymalnej oddychalności. Nowa membrana to zmniejszenie utraty ciepła ciała nawet o 3,6 oC.

Wzory butów są opracowywane we współpracy ze specjalistami z dziedziny medycyny i antropologii, co pozwala na jak najlepsze dopasowanie butów do wymagań rozwojowych dzieci, tak by ich stopy prawidłowo się rozwijały.

Obecnie Bartek jest liderem na krajowym rynku obuwia dla dzieci. Posiada ugruntowaną pozycję w kraju i wieloletnie doświadczenie, które permanentnie i z powodzeniem wykorzystuje do ekspansji zagranicznej. Buty Bartek można kupić w 57 wyspecjalizowanych sklepach firmowych i w 200 sklepach multibrandowych w Polsce, jak również w ponad 250 zagranicznych placówkach multibrandowych. Spółka posiada również sieć sklepów zagranicznych i nieustannie pracuje nad jej dalszym rozwojem.

Mając na uwadze potrzeby swoich klientów Bartek intensywnie pracuje nad rozszerzeniem asortymentu dodatkowego. W swojej ofercie posiada nie tylko obuwie własnej marki, ale także wybrane modele obuwia Puma, Columbia, Etnies, Geox oraz asortyment dodatkowy w postaci skarpetek, rajstop, plecaków, czapek, piżamek, parasolek, płaszczy przeciwdeszczowych, impregnatów do pielęgnacji obuwia i innych.

W 2009 roku spółka wprowadziła na rynek drugą markę– nazwaną ”bb”, pod którą sprzedaje obuwie tekstylne z profilowaną wkładką skórzaną, będące świetnym uzupełnieniem asortymentu Bartek. Inną nowością jest obuwie „na pierwsze kroki” – czyli specjalna propozycja dla niemowląt. Modele te charakteryzują się świetną wzuwalnością za sprawą specjalnej konstrukcji ułatwiającej ich zakładanie.

Zapraszamy do sklepów Bartek, w których na klientów czeka zawsze profesjonalna obsługa oraz fachowe doradztwo w doborze obuwia.

Zachęcamy również do zakupów w sklepie internetowym Bartek www.sklep.bartek.com.pl.

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Bartek