Reklamacja sofy.Termin wymiany siedziska ustalony i potwierdzony przez serwisanta smsowo.Po czym przyjezdza bez siedziska,bierze wycinek z sofy i informuje ze siedzisko wymieni dopiero za dwa tygodnie.Obsługa zerowa-ignoruje wczesniejsze ustalenia.

Data dodania: 26/05/2017

Dodała: Spike

W moim przypadku zabrakło wykończeniówki (listw przy blacie) po kilkunastu telefonach nie ma reakcji to gość od montażu źle się czuje, nie ma na magazynie, dojdą za 2 tygodnie już słyszałem kilka razy, jak zapłacisz to już cię mają gdzieś....

Data dodania: 02/06/2015

Dodał: Mariusz

Miła przygoda z Gawinem skończyła się po wpłacie należności za mebel. Czekam prawie 3 miesiące na realizację zamówienia. Czas dostawy na zamówieniu - 6 tygodni. Termin zawalają twierdząc, "ze maszyna uszkodzona", "że fabryka nie dała rady" i tyle.

Data dodania: 12/02/2015

Dodał: Gawinofob

Seria Design sama w sobie bije konkurencje. Obsługa sklepu bardzo miła, fachowcy bardzo dobrzy.

Data dodania: 03/02/2015

Dodała: Judwiga

Ja kupowałem serie Design ale na Bolesława Krzywoustego 68. To ta sama firma tylko salon w innym miejscu. Seria design naprawdę bardzo fajna. Obsługa sklepu bardzo miła, a realizacja błyskawiczna. Jestem zadowolony.

Data dodania: 29/01/2015

Dodał: Qrystian 

Witam, czy wypowiadacie się o serii DESIGN? Posiadam meble Gawin, właśnie tej serii i co chcę powiedzieć? Są dużo mocniejsze od tradycyjnych, dużo lepiej się prezentują i nie są wiele droższe. Moim zdaniem warto zainwestować, ale zwykłe są też dobre

Data dodania: 28/01/2015

Dodał: Pimpek

Złożyłam zamówienie przez internet po obejrzeniu zdjęć: Jestem zadowolona z zakupionych mebli oraz z czasu realizacji. Mimo, że przed kupnem widziałam je tylko na zdjęciach. Polecam

Data dodania: 26/01/2015

Dodała: Monia

Meble idealne, nie ma problemów z reklamacją i kontaktem, tylko długi czas oczekiwania mnie trochę zawiódł. Śpieszyłem się, bo chciałem szybko zamieszkać i musiałem przez tydzień radzić sobie z samymi kartonami. Ogólnie OK, sypialnia i kuchnia GAWIN.

Data dodania: 23/01/2015

Dodał: Romek

Jestem świeżo po kupnie kuchni. Obsługa tak miła, tak dobry kontakt z klientem, że zasługują na najwyższe oceny. Od zamówienia do realizacji zero problemów. Kuchnia prezentuje się bardzo wyrafinowanie. Dwóch miłych Panów montowało. Realizacja 2 tyg.

Data dodania: 22/01/2015

Dodała: Kita

Salon Mebli Gawin na Solidarności w Poznaniu posiada bardzo interesującą i bogatą ofertę. Robią naprawdę bardzo dobre i wytrzymałe meble. Kupiłam u nich kuchnie 2 lata temu. Po za lekkimi obtarciami brak śladów zniszczeń. Polecam na dzień dobry.

Data dodania: 21/01/2015

Dodała: Karolina F
1 2 3 4    Następna strona