Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Ja równiez jak najbardziej zadowolona jestem.Oczywiscie to wszystko zalezy na jaka rodzine sie trafi.Ja trafilam bardzo dobrze i póki co trzymam sie tego miejsca gdyz wiem ,ze mozna trafic gorzej.

Data dodania: 15/03/2011

Dodała: natalia

Personel oceniam bardzo wysoko, ale niestety nie doszło do podpisania umowy. Chcę się jeszcze skonsultować z prawnikiem w kilku kwestiach (ale nie związanych z samym wyjazdem, tylko z niektórymi zapisami w umowie). Jestem jednak nastawiona na wyjazd

Data dodania: 29/06/2010

Dodała: grazyna

Wszystko okej, miło, sympatycznie, ale najważniejsze że bardzo kompetentnie! Osoby które tam pracują mają naprawdę sporą wiedzę o funkcjonowaniu rynku zdrowotnego w europie. To mi dało poczucie bezpieczeństwa.

Data dodania: 24/06/2010

Dodała: majka

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Jedżcie , nie bójcie się. firma dobra ,pewna. Pierwszy wyjazd powinien byc krótszy - maks. 2 m-ce. Heimweh - tęsknota za krajem i bliskimi jest ogromna. Miałam trzy wyjazdy i byłam tam traktowana , jak członek rodziny.

Data dodania: 12/06/2010

Dodała: zofia

Wysoka jakość obsługi, miły i rzeczowy kontakt. Jestem osobą która nie zna się na prawie pracy i wyjazdach za granicę, ale w Poznańskiej siedzibie dostałam komplet informacji do wyjazdu do Niemiec. Będę korzystać z pomocy tej firmy. Dziękuję

Data dodania: 10/06/2010

Dodała: emilia 

Miły kontakt, terminowa wypłata gotówki - to chyba najważniejsze. Praca rzeczywiście jest ciężka, ale jeśli się jest do tego przygotowanym to taki wyjazd naprawdę może się opłacić!

Data dodania: 02/06/2010

Dodała: florencja

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Firma załatwiła za mnie większość formalności i bardzo pomogła w nauce języka. Gdyby tak wyglądała polska służba zdrowia świat byłby lepszy!

Data dodania: 28/05/2010

Dodała: marta_michonska

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Zmęczyło mnie walczenie o podwyżki w polskiej służbie zdrowia. Wyjeżdżam teraz z Promedica i nie muszę się martwić o wypłatę

Data dodania: 13/05/2010

Dodała: Ludwiga

Opinia neutralna
placówka zamknięta
Nie wiedziałam że praca opiekunki jest taka ciężka. Chciałam sobie zarobić trochę za granicą przez 3 miesiące i wrócić. Nikt z biura mi nie powiedział, że będzie tak trudno. Firma zapłaciła na czas i wspierała mnie na miejscu, ale więcej nie wyjadę.

Data dodania: 14/04/2010

Dodała: Bogusia

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
dzięki kursom organizowanym przez promedica w Bydgoszczy, miałam szansę wkoncu na pracę za granica. Takich firm powinno być wiecej, pomagających w trudnych formalnościach związanych z wyjazdami do pracy.

Data dodania: 29/03/2010

Dodała: Dagmara
Poprzednia strona    1 2 3    Następna strona