Lewiatan Minimarket Poznań


Ulica: Winiary 54
60-665, Poznań, Polska

województwo wielkopolskie


Opinie o tej placówce (2.44/5):

pozytywne

neutralne

negatywne

-

-

-

9

0

19

 

KontaktGodziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota

6.00 - 22.00

Niedziela

9.00 - 16.00

Informacje dodatkowe

 

Sprawdź oferty pracy w sieci Lewiatan.

 

Poznaj opinie o innych placówkach sieci Lewiatan.

 

Dowiedz się więcej na temat sieci Lewiatan.

 

Adresy placówek sieci Lewiatan Poznań. 

 

Opinie Internautów o placówce "Lewiatan Minimarket, Winiary 54, 60-665, Poznań" należącej do sieci "Lewiatan"

 

Opinia negatywna
od dwóch dni próbuję się dodzwonić w ważnej sprawie a mają 2 numery telefonu....tak trudno odebrać???????????????

Data dodania: 24/03/2018

Opinia negatywna
Panie z obsługi powinny przejsc chociaz podstawowe szkolenie z obsługi klienta. Tak lekceważących sprzedawców nie mozna spotkac chyba nigdzie. Gdyy to nie był sklep spozywczy z atykułami pierwszej potrzeby, to zapewne nikt by tam nie przychodził!

Data dodania: 03/08/2016

Opinia negatywna
Okropna obsługa. Obrażone ekspedientki robią wszystko inne a klient stoi przy stoisu lub kasie. Nie ma znaczenia czy to ciężarna, kobieta z dzieckiem czy starszy człowiek czeka. Panie muszą najpierw pogadac i poplotkowac. Kto zatrudnia takich ludzi?

Data dodania: 03/08/2016

Opinia negatywna
Najgorszy sklep pod względem personelu w jakim było mi dane robic zakupy. Ide tam tylko z daleko posuniętej konieczności jak wszystko inne jest zamknięte. Sprzedawcy powinni przejsc szkolenie z podejscia do klienta i chociaz z podstawowej obsługi.

Data dodania: 03/08/2016

Opinia pozytywna
Płącą dobrze. Atmosfera jest miła.

Data dodania: 08/01/2016

Opinia pozytywna
Praca ok jak każda inna,lecz ludzie są straszni!pracowałam tam..!ludzie przychodzą po pięc razy dziennie sami tworzac kolejki a potem maja pretensje ze musza w nich stac! Traktuja personel jak gó...!a sami mają siebie za lepszych!buchahahaha

Data dodania: 06/01/2016

Opinia pozytywna
PANIE LUB PANI SLOMA !!! Zapraszam przy okazji na rozmowę:)NIKT NIE PRZEWRACA OCZYMA I NIE PRZEKLINA!!więc proszę miec trochę odwagi i porozmawiac a nie na stronie wypisywac takie GŁUPOTY!!To chyba wynik braku zajęc:)pozdrawiam Pani z kolczykiem:)

Data dodania: 06/01/2016

Opinia pozytywna
do \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\'SŁOMA\\\\\\\\\\\\\\\" Ja jestem klientem i jakoś nie zauważyłem aby Pani z kolczykiem lub jaka kolwiek z pań kiedykolwiek przewracała oczami !! totalne bzdury !!!

Data dodania: 06/01/2016

Opinia negatywna
Obóz pracy, dziewczyny muszą dźwigać skrzynki pełne butelek z piwem. Kpina! Pani z kolczykiem Jest nie sympatyczna, opryskliwa, wywraca oczami, robi głupie miny gdy klient chce kupić wędliny.Co drugie słowo tej pani to \"ku*wa\". Nie polecam!

Data dodania: 05/01/2016

Opinia pozytywna
Ludzie o te kartki miejcie pretensje do wszystkich tych ktorzy kradli towar!bo raczki swedza!Mi nie szkodzi ze dostaje kartke-warto towar codziennie swieży robie zakupy od lat!a po odbior nie trzeba czekac w kolejce tylko poza nią panie wydajaBARANY

Data dodania: 07/12/2015

Opinia pozytywna
W sklepie Panie raczej miłe , no może po za dziewczyna ktora jest kierowniczka taka tezsza-wyzsza- wiecznie mina obrazona i stale stoi na plotkach ze swoja kolezanka z miesnego pania blond-ktora wyglada jak by jej sie zawody pomylily! cala reszta ok

Data dodania: 07/12/2015

Opinia negatywna
Bardzo niemiła obsługa w szczególności Pani w czarnych włosach, korpulentna z kolczykiem- nie ma słów określających jej negatywne zachowanie, jak można unosić się na klienta...ograniczam zakupy z tym sklepie do minimum

Data dodania: 21/11/2015

Opinia negatywna
niestety bardzo niemiła obsługa, Pani w czarnych włosach, korpulentna, z kolczykiem.... chyba nie ma cenzuralnego słowa opisującego jej niesympatyczność.... czekanie w kolejce do kasy... ograniczam zakupy od minimum...

Data dodania: 21/11/2015

Opinia negatywna
Bardzo niemiła obsługa, wszystko byle jak robione, tylko żeby skasować pieniążki do portfela. Powinni zmienić całe to szefostwo w tym sklepie i dać tam nowego właściciela, który z tego Lewiatana zrobi normalny i miły dla klienta sklep.

Data dodania: 07/07/2015

Opinia negatywna
Panie sprzedające codziennie od kilku lat obrażone, że muszą obsłużyć klientów.

Data dodania: 20/05/2015

Opinia negatywna
niemiła obsługa, aroganckie zachowanie wiecznie obrażonych pań na kasie, mięso nieświeże, ciasnota w sklepie, i bardzo dużo produktów po terminie, nie polecam,

Data dodania: 03/04/2015

Opinia negatywna
Bardzo niemiła obsługa a zwłaszcza jedna. Zawsze patrzy na klientów tak, jakby była obrażona i pracowała tam za karę. Natomiast jedna z pań na stanowisku mięsnym ma pretensje do klientów jak przychodzą po 21.00.

Data dodania: 04/11/2014

Opinia negatywna
W punkcie mięsnym obsługa nie wydaje zakupionych produktów tylko kwitek, z którym trzeba iść do kasy, a następnie po zapłaceniu znów wracać do punktu mięsnego. Oznacza to stanie w 3 kolejkach: 1.po mięso, 2. do kasy, 3.po odbiór zakupów. Nie polecam.

Data dodania: 14/10/2014

Opinia negatywna
Odwiedziłem parę razy ten sklep, ale nie należy on do moich ulubionych. Sklep ma niewielką powierzchnię. W sklepie są tylko dwie kasy z czego zazwyczaj jedna jest nieczynna, generuje to duże kolejki...

Data dodania: 14/10/2014

Opinia pozytywna
Robię w tym sklepie codzienne zakupy. Wszystko tam kupię i zawsze można liczyć na pomoc personelu... Dobre mięso i wędliny. Panie na stoisku uczynne i zawsze coś dobrego polecą. Trochę jest ciasno, lecz duży wybór towaru rekompensuje to.

Data dodania: 19/04/2014

Opinia negatywna
Głupio się czuje człowiek, który przychodzi kupić coś na szybko, jest jeszcze dziesięć minut do zamknięcia sklepu, a już podłoga umyta i niemiła obsługa patrzy na tego, który depcze po ich "ciężkiej pracy". Dobrze byłoby odpowiadać "do widzenia"

Data dodania: 28/03/2014

Opinia pozytywna
Miła obsługa :) dobre wędliny, polecam!

Data dodania: 07/03/2014

Opinia negatywna
mięso nieświeże...

Data dodania: 17/11/2013

Opinia negatywna
witam, nie polecam pracy w tym sklepie...

Data dodania: 17/11/2013

Opinia negatywna
Kiepska organizacja, aby kupić wędlinę najpierw stoję w dziale mięsnym, potem w kasie płacę za wedlinę i znów do kolejki po jej odbiór. Nie ułatwia to życia klientom i personelowi, który musi się i tak troić.

Data dodania: 18/06/2011

Opinia pozytywna
Miła obsługa .... sklep dobrze zaopatrzony..fajny sklep osiedlowy

Data dodania: 06/06/2010

Opinia negatywna
obóz pracy;] klienci również to dostrzegają, nie trudno się domyśleć;)

Data dodania: 29/05/2010

Opinia negatywna
Sklep jest fatalny, lodówki z piwem i napojami wyłączone przez cały rok, kiedy jakiś towar się skończy uzupełniany jest co najmniej po miesiącu, do tego chamska ochrona

Data dodania: 15/05/2010


Łącznie oddanych głosów na Lewiatan Minimarket: 28, średnia ocen: 2.44/5