Opinia pozytywna
Ja również z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę. Panie w biurze (ul.Długa) zawsze miłe, instruktorzy kompetentni, jeździłam z trzema. Teorię zdałam za 1 razem, praktykę za 2 podejściem :)

Data dodania: 17/04/2016

Dodała: Olaaa

Opinia pozytywna
Z całego serca mogę polecić ten ośrodek! Teoria trochę nudna, ale zawsze można porozmawiać z nauczycielem, gdy jest jakiś problem, czy pytanie. Praktyka na przyzwoitym poziomie. Teorię i praktykę zdałem za pierwszym razem. Polecam i pozdrawiam!

Data dodania: 18/03/2015

Dodał: Be

Opinia pozytywna
Fajni ludzie, panie na długiej (piękne blondyneczki:)) bardzo miłe, ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Polecam! aha, zdałem za 1 razem:)

Data dodania: 01/03/2014

Dodał: snickers

Opinia pozytywna
Ja polecam tę szkołę! Panie bardzo miłe, instruktorzy pozytywni, ogólnie było ok.

Data dodania: 11/06/2013

Dodała: bobek

Opinia negatywna
Witam serdecznie, szczerze odradzam wszystkim naukę jazdy w szkole klakson!!! Pan niemiły, w klaksonie na pewno nie będzie was uczył jeden instruktor, mnie uczyło 7 rożnych instruktorów, każdy mówi coś innego.

Data dodania: 03/05/2013

Dodał: ja 

Opinia pozytywna
Teoria zaliczona w kilka dni, dogodne terminy, fajna atmosfera. Jeździłam z 3 instruktorami. Egzamin zdany za pierwszym razem!

Data dodania: 08/09/2012

Dodała: LL

Opinia negatywna
niestety nie jestem zadowolony z kursu jest on drogi a instruktorzy bardzo marni.. nie polecam!!!

Data dodania: 04/06/2012

Dodał: krok

Opinia pozytywna
Super instruktorzy. Fakt nie zdałam za 1 razem ale to wina nerwów. wykupiłam kilka godzinek i za 2 razem perfekcyjnie zdany egzamin. Mili instruktorzy i zwracają uwagę na błędy i uczą tak aby ich nie popełniać.

Data dodania: 11/01/2012

Dodała: Pati

Opinia pozytywna
POLECAM!!ja zdałam za pierwszym razem,każda minuta mojej jazdy była dobrze wykorzystana, jazdy przyniosły doskonały jak widać efekt!! dziekuję im za ciężką pracę wykonaną nade mną i polecam

Data dodania: 31/10/2011

Dodała: Urszula

Opinia negatywna
NIE POLECAM TEJ SZKOŁY W ZADNYM WYPADKU!!!!! Po pierwsze za kazdym razem inny instruktor co jest sprawa beznadziejna ... mimo prosb oczywiscie o jednego

Data dodania: 11/10/2011

Dodała: kursantka klakson
1 2 3    Następna strona