Opinia negatywna
Kupiłem słuchawki 70zł = urwany, wiszący mikrofon; myszka 80zł = działała 2 tygodnie (spaliły się PPM iLPM); kość RAM 319zł = nie działa w ogóle. Jest to najgorszy sklep komputerowy w Żarach.

Data dodania: 21/07/2014

Dodał: Kamil

Obsługa wymyśla rożne dziwne sytuacje, aby zbyć się klienta, który robi problemy! Podeszły dwie osoby z tym samym problemem w innym czasie i uzyskały dwie inne odpowiedzi!! Dziękuje za ten sklep, firmę! NIGDY WIĘCEJ TAM NIC NIE KUPIE!!!

Data dodania: 04/07/2014

Dodał: Mario

odradzam zdecydowanie. Obsługa nieprzyjemna, nie przyjmują towarów nawet gdy jest możliwość oddania w ciągu 7 dni. Kompletnie bez żadnych zasad ta obsługa. NIE POLECAM

Data dodania: 09/06/2014

Dodał: dfdsd

Jestem zniesmaczony poziomem obsługi klienta w tym sklepie. Chcąc dowiedzieć się czegoś więcej o sprzęcie i zadając konkretne pytania spotykam się z głupawym uśmiechem personelu i brakiem konkretnej odpowiedzi. Ceny również z kosmosu. Nie polecam.

Data dodania: 15/05/2014

Dodał: Drzemor

Z miejsca wciskają ubezpieczenia na sprzęt. Przy zakupie zwykłego laptopa trzeba być przygotowanym na namowę do wzięcia torby na tego laptopa, pakietu office, drukarki, antywirusa i nawet windowsa na płytce. Drenaż portfela.

Data dodania: 15/05/2014

Dodał: tarzan 

Obsługa zupełnie bez kompetencji. Nie potrafiono odpowiedzieć na zadane moje zapytanie odsyłając mnie do instrukcji. Zakupiłam nawigator firmy Lark. W żaden sposób nie można się dodzwonić do tego sklepu. Na przyszłość na pewno będę unikać tego sklepu

Data dodania: 06/05/2014

Dodała: Jadwiga

Na początku był to fajny sklep. Zatrudnieni byli specjaliści z każdej konkretnej marki czy rodzaju sprzętu. Aktualnie słaba oferta - na miejscu oraz słaba obsługa.

Data dodania: 28/04/2014

Dodał: klient

nie można się dodzwonić

Data dodania: 26/04/2014

Dodał: michal

Obsługa niemiła. Żadnej organizacji. Strategia marketingowa oparta na wymuszeniu wrażenia elitarności towarów w sklepie, a w rzeczywistości traktowanie klienta w nieprzyjemny sposób. Całym sercem ODRADZAM Komputronika!

Data dodania: 21/03/2014

Dodał: Gal Anonim

Totalne zero profesjonalizmu, zamówiony towar przyszedł z 3-dniowym opóźnieniem, o którym nie zostałam poinformowana. Sprzęt, który gabarytowo jest duży wysyłają kurierem, któremu jakoś nie po drodze, więc przywozi go pracownik sklepu 3dni później...

Data dodania: 18/03/2014

Dodała: Ania
Poprzednia strona    1 2 3 4 5 ...    Następna strona