FIRMA BEZNADZIEJNA BARDZO DROGA I ZERO PROFESJONALIZMU NA KAŻDYM KROKU NIE KUPUJCIE TAM MARŻA ICH TO 25% ZGROZA!!!!

Data dodania: 08/02/2016

Dodała: OL

Moje dziecko nie lubi masła, dlatego szukałam czegoś, co mogłoby zastąpić ten produkt na kanapce. O dziwo, Bartuś polubił masełko o smaku zielonej cebulki. teraz już nawet nie chce nic dodatkowego na kanapkę, tylko domaga się tego masełka.

Data dodania: 23/10/2014

Dodała: arleta

Osobiście polecam serki Górski Przysmak. Dzisiaj kupiłam pierwszy raz i jestem nimi zachwycona! Spróbowałam serka czosnkowego, ale przy następnych zakupach sięgnę też po inne smaki.

Data dodania: 25/08/2014

Dodała: emka

Potwierdzam te wszystkie dobre opinie. Nigdy nie zawiodłam się na tym maśle, zawze ma ten sam smak i zawsze jest świeże. warto wydać pieniądze na jego zakup

Data dodania: 30/07/2014

Dodała: mikola

tego masła używam codziennie od dobrych już kilku lat. Polecam szczególnia do ciasta, bo nadaje wypiekom pyszny smak i aromat.

Data dodania: 16/07/2014

Dodała: jolita 

Wczoraj kupiłem Osełkę Sobika pierwszy raz i muszę przyznać, że jej smak przypadł mi do gustu. Dzisiaj zamierzam rozejrzeć się za innymi produktami tej firmy, bo słyszałem, że ich sery są równie smaczne.

Data dodania: 28/05/2014

Dodał: Marsy

Z masłem tym nie rozstaje się praktycznie od dzieciństwa. Dopiero ostatnio jednak spróbowałam innym smaków niż osełka górska i muszę przyznać, że są równie pyszne:)

Data dodania: 21/05/2014

Dodała: Betka

Lubię, kiedy otwieram to masło i czuje taki świeży, przyjemny zapach :) potem można spokojnie delektować się jego smakiem ze świeżym chlebem :D

Data dodania: 07/05/2014

Dodała: kara

Oceniam tą firmę wyłącznie po produktach, które sprzedają. Kupuje je od kilku lat i muszę powiedzieć, że są coraz lepsze. Sobik stale poszerza swój asortyment, przez co naprawdę jest tu w czym wybierać. A najważniejsze, nie traci przy tym na jakości.

Data dodania: 24/04/2014

Dodała: Kasiula

Firma godna polecenia! Pierwszy raz jadłem kanapki z osełką u znajomych. Bardzo mi smakowały. Teraz osełka jest stałym punktem moich zakupów.

Data dodania: 18/04/2014

Dodał: nikt
1 2 3 4    Następna strona