Lista sieci - strona główna
Salony i Sklepy Odzieżowe 

 

MexxUlica: Krucza 50
00-025, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.ultimatefashion.pl

 

Kontakt

Ultimate Fashion Sp. z o. o.

Tel. 022 / 584 89 00

Fax 022 / 584 89 01

Ocena dla sieci Mexx

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Mexx


Opis sieci

Sieć sklepów Mexx należy do firmy Ultimate Fashion, spółki wchodzącej w skład Grupy Empik Media & Fashion, wiodącego operatora renomowanych marek konsumenckich na rynku polskim.

Ultimate Fashion specjalizuje się w zarządzaniu wiodącymi sieciami detalicznej sprzedaży odzieży markowej bedącymi liderami na skalę globalną. Zarządza markami: Aldo, Aldo Accessories, Esprit, Hugo Boss, Jennyfer, Mango, Mexx, Palmers, River Island, Spring, Wallis.

Mexx jest firmą uznaną na arenie międzynarodowej. Należy do amerykańskiego koncernu Liz Claiborne Inc. i zatrudnia ponad 3 000 osób na całym świecie.

Liz Claiborne Inc. skupia ponad 36 marek ubraniowych, akcesoryjnych i perfumeryjnych, m.in. Claiborne for Men, Dana Buchman, Ellen Tracy, Enyce/LadyEnyce, Juicy Couture, Laundny by Shelli Segal, Liz Claiborne, Lucky Brand Dungarees, Mexx, Monet i Sigrid Olsen i posiada długoletnią licencję na wyłączność na produkcję i sprzedaż męskich oraz damskich kolekcji DKNY Jeans, DKNY Active oraz City DKNY w USA.

Mexx oferuje szeroki asortyment modnych ubrań i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Firma zarządza wielokanałową działalnością: sprzedażą hurtową, detaliczną i wysyłkową. Produkty Mexx można znaleźć w Europie, Kanadzie, Środkowym Wschodzie, w regionie Azji i Pacyfiku oraz w USA.

Moda sygnowana znakiem Mexx i produkty z nią związane przeznaczone są dla szerokiego grona klientów w wieku od 0 do 40 lat. Linie Firmy obejmują modę kobiecą, męską, dla nastolatków, dzieci i niemowląt.

Gama produktów Mexx wykracza poza ubrania, np. linia Mexx Bed&Bath, Mexx Body&Beach, a także akcesoria, buty, kosmetyki, perfumy, biżuterię i zegarki.

Kolekcje Mexx Women&Mexx Men przeznaczone są dla mężczyzn i kobiet pomiędzy 20 a 40 rokiem życia, świadomych trendów w modzie, optymistycznych i otwartych.

XX by Mexx jest linią młodzieżową skierowaną do dziewcząt, które lubią kreować swój styl. Kolekcje tworzone z uwzględnieniem najświeższych trendów mody składają się z odzieży i akcesoriów: torebek, szalików, apaszek, czapek, rękawiczek oraz biżuterii.

Mexx Youth, dla dziewczynek i chłopców, tworzą linie: BabyMexx, MiniMexx, Mexx Kids i Mexx Junior.

W Polsce dostępne są także Mexx Bags (torby) oraz Mexx Jewels (biżuteria) oraz cała gama akcesoriów dla mężczyzn i kobiet.

Wielkość sieci

Sieć Mexx posiada 15 placówki (oddziały), w 11 miastach, z 10 województw.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Jagiellońska 39-47, 85-097 Bydgoszcz
2.
ul. Karskiego 5, 91-071 Łódź
3.
ul. Drużbickiego 1, 61-693 Poznań
5.
ul. Orląt Lwowskich 138, 41-208 Sosnowiec
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Mexx

Placówka na najwyższym poziomie. Przesympatyczna i profesjonalna obsługa sprawia, że tylko tam z przyjemnością robię zakupy. Polecam wszystkim. Oby więcej takich sklepów.

Data dodania: 17/08/2012

Dodała: Katarzyna

Miła i fachowa obsługa. Duży wybór towarów, dobrej jakości.

Data dodania: 08/04/2011

Dodała: lola

Polecam wszystkim fanom Mexx`a właśnie ten sklep. Obsługa dwoi sie i troi żeby klienta zadowolić. Za każdym razem gdy wchodze tam by kupić jedną rzecz wychodzę z całą torba zakupów, kupionych ze zniżką i jestem zawsze bardzo z nich zadowolona.

Data dodania: 24/03/2011

Dodała: Barbara

Obsługa i kierownictwo bez klasy,wypełniając druk reklamacji korzystają z niewiedzy klienta i celowo zawierają w nim informacje,przyczyniające się do odrzucenia reklamacji uśmiechając się przy tym fałszywie.PERFIDIA!

Data dodania: 26/05/2010

Dodała: m

Składałam reklamację w tym sklepie, oczywiście rozpatrzona negatywnie. Inna część chciałam reklamować a czepiają się wyświeceń na rękawach (moim zdaniem powstały na skutek zabrudzenia, a nie uszkodzenia). Obsługa beznadziejna.

Data dodania: 23/02/2010

Dodała: alap


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Mexx