Lista sieci - strona główna
Salony i Sklepy Odzieżowe 

 

LettfiedUlica: Starowiślna 48
31-035, Kraków

województwo małopolskieStrona www: http://www.vistula.com.pl

 

Kontakt

Vistula & Wólczanka S.A.

Tel. 012 / 656 18 32

Fax 012 / 656 50 98

Biuro w Warszawie

ul. Fabryczna 5
00-446 Warszawa

Tel. 022 / 244 10 00

Fax 022 / 328 19 80


Opis sieci

Lettfield jest jedną z marek Vistula & Wólczanka, spółki powstałej z połączenia firm Vistula i Wólczanka. Połączenie nastąpiło poprzez przeniesienie całego majątku Wólczanki na Vistulę w zamian za akcje, jakie Vistula wydała akcjonariuszom Wólczanki.

Spółka jest organizacją skoncentrowaną na zarządzaniu własnymi markami odzieży męskiej i damskiej oraz dystrybucji marek ogólnoświatowych.

Specjalizuje się w projektowaniu kolekcji o wysokiej jakości, niepowtarzalnym wzornictwie oraz spójności stylistycznej. Współpracuje z najlepszymi europejskimi producentami, a w swoich projektach odwołuje się do aktualnych trendów i tendencji w modzie światowej.

Poza marką Lettfield oferującej awangardową modę męska do jej marek należą: Vistula – moda męska z wydzieloną klasyczną kolekcją Lantier, Luigi Vesari – kolekcja garniturów, Wólczanka - pełen zakres stylistyczny koszul męskich z wydzieloną ekskluzywną linią Lambert oraz przebojową Avangard, Andre Renard – formalna moda damska.

Spółka skupia się na intensywnej ekspansji na rynku detalicznym. Obecnie własna sieć sprzedaży liczy ponad 170 salonów, w tym 5 za granicą. W bieżącym roku Vistula & Wólczanka otworzyła pierwszy sklep multibrandowy w CH Arkadia w Warszawie, oferujący wszystkie marki jakimi zarządza. Wybrane kolekcje Vistuli i Wólczanki dostępne są także w stoiskach firmowych, sklepach partnerskich oraz w sieci sklepów niezależnych.

Coraz częściej firma korzysta z usług starannie wyselekcjonowanych producentów niezależnych. Produkcja płaszczy, swetrów, obuwia czy akcesoriów realizowana jest poza Polską, głównie we Włoszech. Podjęte zostały również próby współpracy z rynkiem azjatyckim.

Vistula & Wólczanka, koncentrując się na kreowaniu jednolitych stylistycznie kolekcji, a także zapewnianiu najwyższej jakości produktów, rozwija nowoczesne i dostosowane do aktualnych potrzeb zaplecze produkcyjne. W spółkach zależnych, równolegle z kolekcjami Vistuli, produkowane są wyroby na zlecenie ogólnoświatowych marek odzieżowych.

Spółka dynamicznie przekształca się w firmę o wyraźnym profilu marketingowo - handlowym. Koncentrując się na zarządzaniu markami oraz siecią dystrybucji rozpoczęła współpracę z międzynarodowymi producentami odzieży i stała się wyłącznym dystrybutorem włoskich marek: Murphy&Nye (odzież damska i męska typu city sport i active) i Replay (jeans). Spółka posiada również sieć sklepów austriackiej marki Wolford z ekskluzywną odzieżą damską.

Vistula & Wólczanka jest właścicielem sieci sklepów Galeria Centrum. Pod marką Galeria Centrum działają sklepy, których asortyment obejmuje modę damską, męską i młodzieżową, bieliznę, obuwie, akcesoria i dodatki, biżuterię, kosmetyki, a także artykuły wyposażenia wnętrz. Obecnie sieć posiada 16 sklepów z logo GC, a do 2010 roku planowane jest otwarcie 50 kolejnych.

Wielkość sieci

Sieć Lettfied posiada 9 placówki (oddziały), w 7 miastach, z 7 województw.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Rynek Główny 13, 31-042 Kraków
2.
ul. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn
3.
ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa
4.
ul. Piłsudskiego 15/23, 90-306 Łódź
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Lettfied