świetnie wykonana grubsza naprawa mechaniczna, poza tym, co zamówiłem, chłopaki "podciągnęli" parę innych drobiazgów, na które natknęli się po drodze. to bardzo miłe. profesjonalne podejście do klienta, fachowa robota. piątka z plusem w skali 1-5.

Data dodania: 23/11/2017

Dodał: don_pietrasso

Serwis Nissana w Rzeszowie - człowiek traktowany jest jak intruz, pytania czy auto kupowane było u nich trochę nie na miejscu skoro jest na gwarancji, odczuwam jak by warsztat robił naprawy na" sztukę" aby szybko pozbyć się klienta. Dziwny klimat.

Data dodania: 02/04/2017

Dodał: Rzeszowianin

Bardzo niski poziom obsługi klienta, chyba, że jesteś z grupy "sami swoi". Ważniejsze jest zajmowanie się samym sobą przez pracownika serwisu niż klientem, chyba że masz szanse na kartkę na kawę co w innych salonach jest w standardzie - żenujące

Data dodania: 13/02/2017

Dodała: ALA

Niekompletny, zamówiony towar. Obcesowość panów z serwisu.

Data dodania: 09/01/2017

Dodał: punio

Zgłoszona usterka wymagała zamówienia części, która miała być dostępna w ciągu 2 dni.Pan z serwisu obiecał zadzwonić , minęły 2 tygodnie, zero kontaktu. Mimo moich telefonów z prośbą o kontakt zero reakcji. Odradzam wizyty w tym serwisie.

Data dodania: 30/12/2016

Dodał: Maciej 

Bardzo nieprzyjemny serwis, robią problemy z wyegzekwowaniem gwarancji mimo, że nie mają ku temu podstawy prawnej. Niekompetencja, nie umiejetne podejście do klientaZ daleka od serwisu.

Data dodania: 16/12/2016

Dodał: życzliwy

fatalna obsługa serwisowa

Data dodania: 16/12/2016

Dodał: życzliwy

Przy ostatnim przeglądzie gwarancyjnym wymieniono czujnik w baku paliwa. Po wyjeździe z serwisu benzyna kapała z baku. Laweta i pojechałam do innego mechanika naprawić, bo strach wracać, jeszcze coś innego by zepsuli.

Data dodania: 19/10/2016

Dodała: Genka

Z problemem mojego auta nie mogło się uporać trzech mechaników a bardzo w porządku Pan przyjmujący zlecenie naprawy - poinformował mnie co jest uszkodzone jeszcze nie widząc auta na oczy!?!

Data dodania: 11/10/2016

Dodała: Dana

Pół małopolski nie mogło mi naprawić auta a oni zrobili to na poczekaniu. Sprawa okazała się dość błaha - bardzo w porządku Pan na recepcji już w trakcie otwierania zlecenia poinformował mnie co jest uszkodzone nie widząc jeszcze pojazdu!?!

Data dodania: 11/10/2016

Dodała: Danuta
1 2 3 4 5 ...    Następna strona