KręgliccyUlica: Foksal 17
00-372, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.kregliccy.pl

 

Kontakt

Kręgliccy Restauracje i Catering

Tel./Fax 022 / 826 01 09

Kom. 0 601 135 801

Ocena dla sieci Kręgliccy

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Kręgliccy


Opis sieci

Kręgliccy to rodzinna firma prowadząca 6 warszawskich restauracji etnicznych, oferujących dobre jedzenie, wino i swobodną atmosferę.

W restauracjach zatrudnieni są szefowie kuchni z różnych stron świata i doświadczona polska załoga. Kręgliccy oferują oryginalne dania kuchni włoskiej, francuskiej, greckiej, polskiej, meksykańskiej i hiszpańskiej i wiele innych w różnych stylach i standardach.

Firma proponuje także usługi cateringowe. Obsługuje zarówno uroczystości prywatne, jak i firmowe bankiety lub pikniki. Przyjęcia organizuje w swoich restauracjach, w Fortecy - zabytkowym XIX-wiecznym obiekcie położonym w Parku Traugutta nieopodal Rynku Nowego Miasta, ale również w każdym zaproponowanym przez klientów miejscu w Warszawie i okolicach.

Wielkość sieci

Sieć Kręgliccy posiada 6 placówki (oddziały), w 1 mieście, w jednym województwie.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
4.
ul. Drawska/Szczęśliwiecka, 02-202 Warszawa
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Kręgliccy

odwiedziłam lokal 5 stycznia,... wcześniej wiele razy tam byłam i zawsze mi smakowało, ale tym razem niestety NIE; zamówiłam tylko desery i limoncello, nic nie jadłam z dań gorących...

Data dodania: 07/01/2015

Dodała: anna

Tragiczna obsluga. W walentynkowy wieczor po 40 min oczekiwania na przyjęcia zamówienia, nakrycie stolu czy nawet zapalenie swieczki zmienilismy lokal.Nikt nie zainteresowal sie nami przez ten czas.Manager lokalu nie przejęła sie takze zbytnio

Data dodania: 15/02/2012

Dodał: johnny


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Kręgliccy