Polskie JadłoUlica: Piastowska 23
30-065, Kraków

województwo małopolskieStrona www: http://www.grupakosciuszko.pl

 

Kontakt

Grupa Kościuszko "Polskie Jadło" S.A.

Tel. 012 / 292 02 60
Fax 012 / 292 02 59

Ocena dla sieci Polskie Jadło

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Polskie Jadło


Opis sieci

Grupa Kościuszko prowadzi sektor restauracji Premium pod brandem Polskie Jadło, zaliczanych do kategorii restauracji serwujących dania tradycyjne. Każda z restauracji w tym sektorze posiada dodatkowe rozwinięcie nazwy „Polskie Jadło” w postaci: Polskie Jadło Folwark, Polskie Jadło Compendium Culinarium itp. Tak skonstruowana nazwa restauracji pozwala na kojarzenie jej z kuchnią polską, lecz równocześnie umożliwia znacznie większą kreację i różnorodność, co za tym idzie możliwość szybszego rozwoju. Poza działalnością gastronomiczną spółka posiada również ugruntowaną markę w sektorze sprzedaży wyrobów gotowych oferowanych w sprzedaży detalicznej pod brandem Polskie Jadło. Wyroby te dostępne są w sieciach: Carrefour, Alma, Makro, Ahold, Intermarche, Bomi, Chata Polska, Stokrotka, Market Punkt.

Wielkość sieci

Sieć Polskie Jadło posiada 9 placówki (oddziały), w 2 miastach, z 2 województw.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
3.
ul. Św. Krzyża 13, 31-028 Kraków
4.
ul. św. Krzyża 13, 31-028 Kraków
9.
ul. pl. Szczepański 2, 31-011 Kraków
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Polskie Jadło

Polsko, swojsko, do czasu. Kiedy dostałam pierogi, ich wygląd nie przypominał pierogów - dostałam je w wodzie, oblepione, rozgotowane i w niektórych nie było w ogóle farszu. Coś okropnego. Do tego nadzienie było mocno doprawione pieprzem.

Data dodania: 01/07/2013

Dodała: kki

Zamówiłam pieczone żeberka wraz z zapiekanymi ziemniakami. Żeberka podawane ze zwegloną papryką oraz z ziemniakami prosto z wody, po porannym ugotowaniu. Ohyda. Restauracja żyje z pasożytowania na turystach, którzy i tak nie wracają.

Data dodania: 20/07/2011

Dodała: Ania

LOKAL PRZYJEMNY I ATRAKCYJNY (ZWŁASZCZA WIECZOREM). JEDZENIE BARDZO DOBRE CENY PRZYSTĘPNE A OBSŁUGA I ATMOSFERA BARDZO MIŁA .POLECAM TEN LOKAL I NIE ZGADZAM SIĘ Z NEGATYWNYMI OPINIAMI.PS.PIEROGI NAPRAWDĘ PYSZNE I DOMOWE

Data dodania: 09/04/2011

Dodał: JAN

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, chwaliliśmy lokal i podejście do gościa ze znajomym - do czasu pierogowej \"uczty\". Po zjedzeniu czterech (ja), półtora (znajomy) odstawiliśmy talerze na bok prosząc o spory rachunek.Drogo,niesmacznie,długo i zimn

Data dodania: 30/03/2011

Dodał: seba

Lokal jest ponury i ma niewygodne siedzenia. Jedzenie jest BARDZO drogie - chłodne, spieczone i BARDZO tłuste, słabo przyprawione. Kelner był BARDZO niemiły i nie wydał reszty - napiwku dla niego nie przewidywałam!!!

Data dodania: 21/02/2011

Dodała: FK


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Polskie Jadło