Alkohole i Wina Świata M&PUlica: Teligi 1A
05-270, Marki

województwo mazowieckieStrona www: http://www.wina-mp.pl

 

Kontakt

M&P Firma Handlowo Usługowa Mirosława Pawlina

Tel./Fax: 022 / 771 30 48

Kom. 0 501 540 623

Ocena dla sieci Alkohole i Wina Świata M&P

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Alkohole i Wina Świata M&P


Opis sieci

Alkohole i Wina Świata M&P są dynamicznie rozwijającą się siecią specjalistycznych sklepów alkoholowo - winiarskich zlokalizowanych w Warszawie i okolicach. Sieć należy do firmy M&P, rodzinnego przedsiębiorstwa handlowo usługowego. W ramach Sieci działa około 10 sklepów własnych Firmy o średniej powierzchni sprzedaży 90 m2.

Firma M&P współpracuje z wieloma producentami i importerami trunków w segmencie win i alkoholi wysokogatunkowych z całego świata. W asortymencie sklepów znajdują się trunki oryginalne, unikatowe, limitowane edycje, nowości, jak również znane i popularne. W sumie ich asortyment liczy około 5 500 pozycji.

Alkohole i Wina Świata M&P prowadzą sprzedaż hurtową i detaliczną, kierując swoją ofertę zarówno do odbiorców hurtowych, sklepów, gastronomi, klientów instytucjonalnych, firm, jaki i do klientów indywidualnych.

W sklepach Sieci można kupić zarówno produkty w postaci samoistnej, jak również w opakowaniach upominkowo – prezentowych. Firma oferuje również dowóz towarów do klienta.

Poza działalnością handlową M&P zajmuje się również prowadzeniem na terenie sklepów specjalistycznych szkoleń połączonych z degustacjami, podczas których można zapoznać się z historią, pochodzeniem i sposobami produkcji poszczególnych trunków.

Sieć zatrudnia około 30 osób.

Wielkość sieci

Sieć Alkohole i Wina Świata M&P posiada 6 placówki (oddziały), w 1 mieście, w jednym województwie.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
2.
ul. Trakt Brzeski 54C, 05-077 Warszawa
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Alkohole i Wina Świata M&P

Super zaopatrzony salon (chyba najlepiej na Ursynowie)można czasem posmakować fajnych produktów w degustacji i najważniejsze - jest miła i znająca się na swojej pracy obsługa, polecam każdemu.Dodatkowo można uzyskać fajne rabaty polecam każdemu!!!!!

Data dodania: 23/02/2012

Dodał: Adi


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Alkohole i Wina Świata M&P