Galeria WinaUlica: Rozrywka 1
31-419, Kraków

województwo małopolskieStrona www: http://www.galeriawina.pl

 

Kontakt

Galeria Wina Maksymilian Majer

Tel./Fax: 012 / 418 28 62

Ocena dla sieci Galeria Wina

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Galeria Wina


Opis sieci

Sieć Galeria Wina to ponad 15 sklepów zlokalizowanych na terenie Będzina, Bielsko-Białej, Chorzowa, Krakowa, Łodzi, Tarnowa, Warszawy, Zabrza oraz Żywca oferujących przede wszystkim wysokiej jakości wina pochodzące od najlepszych producentów.

Założycielem sklepów jest Maksymilian Majer, który znajomość branży zawdzięcza wizycie w winnicach najlepszych regionów winiarskich Hiszpanii: Ribera del Duero, Toro, Rioja, Navarra oraz uczestnictwu w największych imprezach winiarskich w Europie: Dusseldorfie, Mediolanie, Londynie, gdzie brał udział w wielu degustacjach.

Kryterium doboru win jest przede wszystkim jakość, dlatego też ceny niektórych produktów są wysokie. Galerie Wina mają również w swojej ofercie tańsze młode wina przeznaczone do codziennego spożycia, różniące się jednak charakterem od tych z przedziału reserva czy specjalnych roczników.

W asortymencie sklepów poza ofertą win znajdują się alkohole mocne, akcesoria winiarskie oraz opakowania okolicznościowe. W sumie liczy on około 500 pozycji.

Wielkość sieci

Sieć Galeria Wina posiada 13 placówki (oddziały), w 7 miastach, z 4 województw.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Królowej Jadwigi 133, 30-212 Kraków
2.
ul. Kazimierza Wielkiego 51, 30-074 Kraków
4.
ul. Komisji Edukacji Narodowej 48/U9, 02-797 Warszawa
5.
ul. Marszałkowska 67/70, 00-545 Warszawa
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Galeria Wina

bardzo fajny ywbor, i bardzo bardzo mila obsluga :)

Data dodania: 05/03/2011

Dodał: andrzej@safewar.pl

sklep ul.Jana Pawła w Łodzi agd -kupiłam myszkę do komputera niestety nie działa dobrze chciałam oddać mam fakturkę-Pan Kierownik krzyczał na mojego pracownika którego wysłałam aby dokonała zwrotu iż nie przyjmuje ten Sklep Reklamacji NIE MA!!

Data dodania: 31/01/2011

Dodała: M

To już 2 sklep pod szyldem Galerii Wina, który odwiedziłam. Sprzedawcy nie posiadają ŻADNEJ wiedzy na temat win w sklepie. Pan przyznał, że nie lubi wina i nie pija. A przecież jest wizytówką sklepu! Wstyd!

Data dodania: 06/10/2010

Dodała: Koneserka

SUPER SKLEP, SUPER OBSŁUGA ( PANI AGNIESZKA JEST W 100% NA SWOIM MIEJSCU, BARDZO MIŁA FACHOWA OBSŁUGA KTÓRA W SZCZEGÓLNIE UMIEJĘTNIE ZACHĘCA DO KUPNA OFEROWANYCH WIN ) WINA I PROMOCJE REWELACJA, WŁAŚCICIEL P. KRZYSZTOF SUPER GOŚĆ I FACHURA. POLECAM

Data dodania: 14/09/2010

Dodał: RAF 59

DROGO DROGO DROGO i tyle . Nie polecam

Data dodania: 06/04/2010

Dodał: miłośnik wina


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Galeria Wina