Coffee SingidunumUlica: Wałbrzyska 48/36
02-739, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://kawa-singi.pl

 

Kontakt

Coffee Singidunum

Tel./Fax: 022 / 853 55 96


Opis sieci

Palarnia kawy Singidunum to miejsce, gdzie kawa jest palona, mielona i sprzedawana na wagę. Jej świeżość gwarantowana jest dzięki sprawnemu procesowi produkcji i dystrybucji.

Kawy oferowane przez Singidunum powstają z najlepszych gatunków surowych, zielonych ziaren. W ofercie znajdują się również kawy aromatyczne, których w chwili obecnej firma posiada ponad 50.

Wszystkie firmowe mieszanki oraz kawy aromatyczne opracował i opatentował Jasmin Soljanin - wielki smakosz, znawca historii oraz tradycji kultury picia kawy.

Atrakcją Palarni jest kawiarenka z różnymi sposobami parzenia kawy. Firma oferuje wybór z około 400 możliwości. Są to kawy czarne parzone na wiele sposobów, kawy aromatyczne, prawdziwe Cappuccina, kawy espresso, kawy z alkoholem, kawy mrożone, koktajle kawowe i grogi kawowe.

Palarnia posiada również sieć własnych sklepów z kawą Coffee Singidunum, w których można kupić kawę ziarnistą aromatyzowaną oraz smakową mieloną.

Asortyment sklepów Coffee Singidunum liczy 500-600 pozycji. W jego skład wchodzi ponad 200 gatunków kaw własnej produkcji, akcesoria do kawy i herbaty, gorąca czekolada, ciasta, alkohol, lody oraz napoje.

Firma ma w planach otwarcie sklepo-kawiarni w Holandii i Anglii oraz w Sopocie. Budowaniem sieci w Polsce i za granicą zajmuje się firma Studio Cafe.

Wielkość sieci

Sieć Coffee Singidunum posiada 5 placówki (oddziały), w 3 miastach, z 2 województw.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
2.
ul. Sławoja-Składkowskiego 4, 02-497 Warszawa
4.
ul. Pasaż Ursynowski 9, 02-784 Warszawa
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Coffee Singidunum