Tragedia. Bezzasadnie odrzuca reklamacje twierdząc, że każde buty również zimowe śniegowce mają prawo przeciekac. ODRADZAM ZAKUPY W TYM RELIKCIE PRLu!!!

Data dodania: 01/07/2016

Dodała: były klient

cóż, potwierdzam opinie, które są wpisane

Data dodania: 08/03/2016

Dodała: Danuta

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Super obsługa, panie zawsze uśmiechnięte i pomocne. Niezależnie na którą zmianę trafię, za każdym razem jestem zadowolona. Ostatnio obsługiwała mnie taka mała blondyneczka i razem z drugą panią dobrały mi piękne buty do sukienki. Polecam!

Data dodania: 26/02/2015

Dodała: Magdalena

Ktoś bardzo się starał ukryć łuszczącą się skórę zamalowując ubytki podobnym kolorem. Lewy but zupełnie inaczej leżał na nodze od prawego. Koło nowych i pełnowartościowych to nawet nie leżały...

Data dodania: 27/12/2014

Dodał: damian

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
Bardzo miła obsługa, byłem zaskoczony zaangażowaniem ekspedientki w wybór obuwia dla mnie. Pani zaoferowała parę modeli z których przekonała mnie do jednego, jestem strasznie zadowolony. Na pewno będę tu częściej kupował.

Data dodania: 13/11/2014

Dodał: Mariusz 

Opinia pozytywna
placówka zamknięta
drodzy klienci to nie obsługa sklepu ani tez nawet właściciele decydują o reklamacji obuwia tylko rzeczoznawcy, a niektóre firmy odsyłane są do producenta. Druga sprawa to... klienci często przeginają z reklamacjami oddając je po sezonie :):)

Data dodania: 09/10/2014

Dodała: fiora

Obuwie drogie. Nie uznają reklamacji. Nie wysyłają obuwia do producenta. Mają swojego rzeczoznawcę. Odradzam.

Data dodania: 18/06/2014

Dodała: niezadowolona

Buty w sklepie bardzo ładne, ale obsługa pozostawia wiele do życzenia. Zero zainteresowania klientem, uśmiechu zero, dzień dobry i do widzenia nawet po dokonaniu zakupu. Gdyby te same buty były w innym sklepie, to bym tam nie zaszła.

Data dodania: 26/09/2013

Dodała: Klientka

buty są bardzo wygodne, wyprofilowane; osobiście wolę firmy ecco, kupuję od powyżej 10 lat

Data dodania: 08/09/2013

Dodała: halina

Dramat! Liczy się kasa a nie klient. Słaba polityka - nie licz na życzliwość obsługi, tutaj nie słyszeli o dobrych obyczajach kupieckich. NIE POLECAM!!!

Data dodania: 23/07/2013

Dodała: alaskana
1 2 3 4 5    Następna strona