nie wywiązują się z terminów reklamacji,nie są wiarygodni,torebki psują się po paru dniach noszenia,ekspedjetki nie maja kimunikacji miedzy saba.

Data dodania: 20/02/2017

Dodała: Paulina

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! BUTY PO 5 UŻYCIACH (SIC!) POFAŁDOWAŁY SIĘ NA PIĘCIE. REKLAMACJI NIE UZNANO, DRUGI RAZ TRZYMALI BUTY MIESIĄC CZASU - NIE UZNALI STW.ŻE BUTY BYŁY UŻYTE NIEZG. Z PRZEZNACZENIEM... REKLAMACJE ROZPATRUJĄ SAMI!! STUDENTKI..

Data dodania: 25/08/2016

Dodał: KK

buty zimowe o wartosci 730 zl, kupione za 500 zl(nie byly wadliwe - wyprzedaz, promocja) 1,5 miesiaca uzytkowania - rozwalony suwak i fleki zjechane doslowne do piety,nastepny miesiac-to samo-KAZAR NIE CHCE ODDAC PIENIEDZY pomimo takiej opinii UOKiK

Data dodania: 22/03/2016

Dodała: Monika

Do obsługi nic nie mam. Ale firma KAZAR beznadziejna. Obuwie fatalne. Problemy z reklamacją. Zawiodłam się. Właściciel placówki powinien się wstydzić. Dwie reklamacje w ciągu miesiąca użytkowania butów i problem z odstąpieniem od umowy. WSTYD!!!

Data dodania: 04/02/2016

Dodała: Ewelina

zakupiłam buty....brudzą niemiłosiernie...nie żeby środek, ale wierzch...spodnie zafarbowane! Złożona reklamacja nie przyniosła efektu. Kupujesz na własne ryzyko! Zdecydowanie nie polecam!!! Szkoda,że nie czytałam opinii o firmie...

Data dodania: 06/09/2015

Dodała: zuza 

Uzupełniając mój poprzedni komentarz,dodam,że to już druga para butów, z którą miałem identyczną sytuację. Rozwiązanie to samo. Pytanie: po co pytacie Klienta o zdanie, skoro następnie bez powiadomienia robicie,Co uważacie-wciskacie każdemu NAPRAWĘ!

Data dodania: 02/07/2015

Dodał: Michał

Buty, które kupiłem kosztowały 400 zł. Po miesięcznym użytkowaniu, od czubka buta zaczęła odklejać się podeszwa. Reklamując zażądałem wymiany na nowy towar. Bez wcześniejszej informacji buty naprawiono. Uważam, że taka cena obliguje do jakości.

Data dodania: 02/07/2015

Dodał: Michał

ODRADZAM KAŻDEMU ZAKUP BUTÓW KAZAR! Proszę omijać ten sklep szerokim łukiem. Potwierdzam to co piszą moi poprzednicy - firma urządza sobie kpiny z klientów w przypadku reklamacji obuwia! Buty kupione w zeszłym roku, dokładnie paź-2014 za kwotę 519 zł

Data dodania: 18/06/2015

Dodał: jacek

nie uznali gwarancji na byty za ponad czterysta złotych które same popękały po dwóch razach założenia . Gwarancja niby jest na pięć lat , tylko nie wiem na co jest ta gwarancja. Nie polecam zakupów u nich bo czuję sie oszukana.

Data dodania: 19/04/2015

Dodał: Zły

Wydałem 480 zł za buty męskie i trafiłem po prostu na bubel. Chodząc w butach 2 godz zaczęły piszczeć! Sprzedawczyni wyjaśniła mi że powinienem buty rozchodzić w domu a nie na ulicy. Kabaret trwa buty w reklamacji.

Data dodania: 11/04/2015

Dodał: Mirek
1 2 3 4 5 ...    Następna strona