Lista sieci - strona główna
Salony i Sklepy Odzieżowe 

 

 

 

nic nie warte ubrania za które płaci sie fortune a zakłada sie raz bo drugi raz juz nie nadają sie do założenia reklamacja nie wchodzi w gre zawsze z winy konsumenta ogólnie nie wygłaszam opinii ale ta sytuacja jest wyjątkowa gorąco odradzam

Data dodania: 15/03/2017

Dodała: ja

Zgadzam się z panią Agnieszka bardzo nie sympatyczna pewna pani ,która tam pracuje robi łaskę ze coś pokarze ,schody które prowadza na gorę bardzo niebezpieczne ,butik bardzo mała przestrzeń nie komfortowo ,ubrania ok .

Data dodania: 19/06/2011

Dodała: bella

raz kupilam i powiem szczerze ze to dramat.chinczyk w lepszym stylu.zaslepienie oczu nowym wzornictwem.dla mnie osobiscie tragedia.Kolo wloskich ciuchow to nawet nie lezalo.wiem ze kazdy ma swoje zdanie ale dla mnie -2.

Data dodania: 27/03/2011

Dodała: luiza

najbardziej niesympatyczna pani obslugujaca z jaka mialam do czynienia. spojrzala sie na mnie i powiedziala, ze na moj rozmiar ubran w tym sklepie nie ma. dodam, ze mam rozmiar 42 i w sklepie w blue city kupilam 3 rzeczy!

Data dodania: 12/01/2011

Dodała: agnieszka

sklep bardzo udany ale obsługa!!! szczerze spodziewałam się czegoś więcej niż plotkujących pań za kasą. Spierających się o grafik.

Data dodania: 25/06/2009

Dodała: madia378