Jak dla mnie Speed Car to jedna z najbardziej profesjonalnych stacji kontroli na jakie można trafić. Sam byłem zaróno i w białej, ale też w nowym sączu przy okazji odwiedzin brata. profesjonalizm i jakosc w jednym:)

Data dodania: 08/06/2017

Dodał: Marcin

Świetna szybka obsługa, ta stacja stała się moim corocznym punktem wizyt na kontrole techniczna. Szybko, profesjonalnie. Tak powinno być. Dodatkowo dają dużo prezentów, ja smartwatcha dostałem po przeglądzie co mnie mocno zdziwiło.

Data dodania: 21/04/2017

Dodał: Krzyś

Te gratisy to jest coś. Nie tak jak w innych miejscach gdzie jeszcze obsługa jest chamska albo robi łaskę że pracuje. Tu jest miło przyjemnie a o klienta się dba, oferując mu rozmaite gratisy łącznie z kuponem 200 złotych do T-Mobile.

Data dodania: 31/03/2017

Dodał: rolando

Fachowa obsługa, Pan Diagnosta Ryszard po sprawdzeniu stanu technicznego udzielił jeszcze kilku bardzo cennych rad na przyszłość. Poinformował, że niektóre elementy mechaniczne niedługo będą potrzebowały wymiany. Polecam tą stację.

Data dodania: 24/03/2017

Dodała: Gizella

Fachowa, szybka obsługa. Wierzyć mi się nie chciało jak do przeglądu otrzymałem prezent do wyboru, w tym smartwatche (wow) i 200 złotych zniżki do T-Mobile. Polecam!

Data dodania: 17/03/2017

Dodał: Krzysiek 

Znajomy korzystał z przeglądów w speed car i bardzo polecał, więc cieszę się ze mogłam skorzystać z punktu u siebie w białej podlaskiej:) Przyznam, że jestem pod wrażeniem obsługi i jakości. Kompleksowo i dostałam kupon na 200zł na tel z t-mobile!:)

Data dodania: 15/03/2017

Dodała: W

Bardzo dobre podejście do pracy, miła obsługa dodatkowo fajny prezent w pakiecie

Data dodania: 23/11/2016

Dodał: Maciej

Byłam ostatnio na przeglądzie! Jestem bardzo zaskoczona;) Szybko poszlo, Pan zasugerował na co zwrocic uwage przy wizycie u mechanika. Niczego nie narzucal! Dodatkowo dostalam głośnik bluetooth i pakiet assistance Aviva do mojego auta.

Data dodania: 17/11/2016

Dodała: BarbaraS

Zostałam bardzo milo zaskoczona!Przeglad poszedl sprawnie, wspomnieli nawet co w najblizszym czasie bedzie do wymiany. Dodatkowo dostalam głośnik bluetooth-mąż byl zachwycony i pakiet assistance Aviva do mojego auta. Wroce na pewno!!

Data dodania: 17/11/2016

Dodała: Barbara

Podczas przeglądu poczułem się jak klient a nie jak do tej pory jak petent obsługiwany przez urzędnika państwowego. Dowiedziałem się też, na co muszę zwrócić uwage w moim Audi w najbliższej przyszłości. Do przeglądu dostałem kilka prezentów. Polecam

Data dodania: 26/10/2016

Dodał: Krzysiek
1 2 3 4 5 ...    Następna strona