Speed Car Biała Podlaska


Ulica: AL. Jana Pawła II 13
21-200, Biała Podlaska, Polska

województwo lubelskie

Strona www:
Email:


Opinie o tej placówce:

pozytywne

neutralne

negatywne

-

-

-

9

0

0

 

Kontakt telefoniczny

Telefon 83 343 33 37


Godziny otwarcia

Poniedziałek 7-21

Wtorek 7-21

Środa 7-21

Czwartek 7-21

Piątek 7-21

Sobota 8-17

przeglądy rejestracyjne, badania techniczne

Informacje dodatkowe

 

Sprawdź oferty pracy w sieci Speed Car Centrala.

 

Poznaj opinie o innych placówkach sieci Speed Car Centrala.

 

Dowiedz się więcej na temat sieci Speed Car Centrala.

 

Adresy placówek sieci Speed Car Centrala Biała Podlaska. 

 

Opinie Internautów o placówce "Speed Car Biała Podlaska, AL. Jana Pawła II, 21-200, Biała Podlaska" należącej do sieci "Speed Car Centrala"

 

Opinia pozytywna
Jak dla mnie Speed Car to jedna z najbardziej profesjonalnych stacji kontroli na jakie można trafić. Sam byłem zaróno i w białej, ale też w nowym sączu przy okazji odwiedzin brata. profesjonalizm i jakosc w jednym:)

Data dodania: 08/06/2017

Opinia pozytywna
Znajomy korzystał z przeglądów w speed car i bardzo polecał, więc cieszę się ze mogłam skorzystać z punktu u siebie w białej podlaskiej:) Przyznam, że jestem pod wrażeniem obsługi i jakości. Kompleksowo i dostałam kupon na 200zł na tel z t-mobile!:)

Data dodania: 15/03/2017

Opinia pozytywna
Samochód to moje narzędzie pracy, dlatego musi być w 100% sprawny. Kiedy powierzam moje auto w ręce fachowców z Speed car wiem, że wszystko będzie szybko i porządnie zrobione. Do tego miłe upominki. Coś czego próżno szukać w innych miejscach.

Data dodania: 07/12/2015

Opinia pozytywna
Byłem i polecam, przegląd zrobiony kompleksowo, udało mi sie usunąć dzięki nim problem z którym nie mogło poradzić sobie pięciu wczesniejszych mechaników. Dla mnie to numer jeden

Data dodania: 03/12/2015

Opinia pozytywna
Bardzo dobry warsztat samochodowy. Regularnie wykonuję tam przeglądy techniczne. W razie jakichś usterek wszystko jest szybko i skutecznie naprawiane. Jestem bardzo zadowolony i polecam.

Data dodania: 30/11/2015

Opinia pozytywna
Bez wątpliwości mogę polecić Speed Car, jeżdżę tam na regularnie na przegląd i wymieniałam gaśnicę. Mają też fajne programy lojalnościowe, można dostać różne gadżety, a także skorzystać z darmowych usług np. mycie gratis. Polecam

Data dodania: 19/11/2015

Opinia pozytywna
Bardzo dobra stacja kontroli pojazdów. Fachowa obsługa, usługi wykonywane bardzo szybko. Jeżdżę do nich regularnie na przeglądy techniczne i w razie awarii auta. Duży plus za to, że mają otwarte do późna, wiem, że zawsze zdążę do nich po pracy.

Data dodania: 09/11/2015

Opinia pozytywna
Godna polecenia stacja diagnostyczna. Mili, dokładni i fachowi pracownicy, cena całkiem przystępna, nie rujnuje portfela. Pełen profesjonalizm i terminowość. Nie ma wielu takich specjalistów jak oni, więc bardzo polecam.

Data dodania: 19/10/2015

Opinia pozytywna
Wszystko jak najbardziej profesjonalnie. Jeżdżę tam na przeglądy regularnie i zawsze były dobrze wykonane. Ceny są adekwatne do jakości. Fajnie, że mają długo otwarte, można spokojnie zajechać o każdej porze.

Data dodania: 14/10/2015


Łącznie oddanych głosów na Speed Car Biała Podlaska: 9, średnia ocen: 0.00/5