PZUUlica: Al. Jana Pawła II 24
00-133, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.pzu.pl

 

Kontakt

Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.

Infolinia: 0801 102 102

Ocena dla sieci PZU

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci PZU


Opis sieci

Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU.

Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce i Europie Środkowowschodniej. Należy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się grup kapitałowych oraz najbardziej dochodowych instytucji finansowych w kraju, a także najbardziej efektywnych instytucji ubezpieczeniowych na rynku europejskim.

Zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego. Oprócz działalności ubezpieczeniowej prowadzi działalność w zakresie zarządzania funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.

Grupa oferuje szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych. W ramach podstawowej działalności obejmującej ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie oraz pozostałe ubezpieczenia osobowe posiada ok. 140 rodzajów ubezpieczeń.

Główne spółki Grupy PZU to Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA, Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie SA, Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU SA, Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA.

PZU SA działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych i jest jedną z najstarszych, najbardziej doświadczonych i największych firm ubezpieczeniowych, zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów.

Rozbudowana sieć dystrybucji i obsługi umożliwia wszystkim klientom, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, łatwy dostęp do placówek firmy.

Centrala Spółki mieści się w Warszawie, a w skład terenowych jednostek organizacyjnych wchodzą Oddziały Okręgowe i jednostki operacyjne: Inspektoraty i Filie Inspektoratów.

PZU SA jest akcjonariuszem PZU Życie SA. Obecnie przedmiotem działalności PZU Życie SA jest organizowanie i prowadzenie działalności ubezpieczeniowej w zakresie:

* ubezpieczenia na życie
* ubezpieczenia posagowe, zaopatrzenia dzieci
* ubezpieczenia na życie, jeżeli są związane z funduszem inwestycyjnym
* ubezpieczenia rentowe
* ubezpieczenia wypadkowe i chorobowe, jeśli są uzupełnieniem ubezpieczeń wymienionych w grupach 1-4; prowadzenie działalności reasekuracyjnej biernej i czynnej oraz retrocesji; prowadzenie działalności akwizycyjnej na rzecz otwartych funduszy emerytalnych zgodnie z przepisami ustawy o organizacji i funkcjonowaniu funduszy emerytalnych.

Wielkość sieci

Sieć PZU posiada 870 placówki (oddziały), w 361 miastach, we wszystkich województwach w Polsce.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
4.
ul. Al. Jana Pawła II 75, 15-181 Białystok
8.
ul. Marynarki Polskiej 100, 80-557 Gdańsk
11.
ul. Turystyczna 44G, 20-155 Lublin
18.
ul. Aleksandrowska 67/93, 91-342 Łódź
1 2 3 4 5 ...    Następna strona 

Najnowsze opinie o placówkach sieci PZU

Gorzej niż w urzędzie! Obsługa wgl nie przyjmuje interesantów tylko zajmuje się przydatnymi sprawami.

Data dodania: 23/03/2018

Dodał: Kamil

Nie mogłam telefonicznie potwierdzić prawidłowości numeru konta, na który w imieniu mamy chciałam przelać składkę.

Data dodania: 13/03/2018

Dodała: Dorota

Bardzo długie kolejki ludzi starszych, wyczekujących często tylko na wydanie druku. Źle funkcjonuje system elektroniczny, niewiele stanowisk jest czynnych, a przecież dzięki pieniądzom tych ludzi ta firma funkcjonuje. Więcej szacunku dla seniorów!!!

Data dodania: 23/01/2018

Dodał: Kazimierz

Fachowa obsługa

Data dodania: 11/12/2017

Dodała: Zofia Z.

Super obsługa. Polecam

Data dodania: 03/12/2017

Dodał: Jerzy


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci PZU