OFE PolsatUlica: Al. Stanów Zjednoczonych 61A
04-028, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.ptepolsat.com.pl

 

Kontakt

Powszechne Towarzystwo Emerytalne Polsat S.A.

Tel. 022 / 516 24 01

Fax 022 / 516 24 17


Opis sieci

Powszechne Towarzystwo Emerytalne POLSAT S.A. zajmuje się zarządzaniem środkami powierzonymi przez Członków Otwartego Funduszu Emerytalnego POLSAT S.A.

OFE usytuowane jest w silnej i stabilnej finansowo grupie kapitałowej POLSAT i jako jeden z niewielu funduszy na polskim rynku oparty jest w całości o polski kapitał.

Założycielami i Akcjonariuszami Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego POLSAT S.A. są: Invest - Bank S.A., Pai - Media Sp. Z o.o., Telewizja Polsat S.A., Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Obecnie akcje POLSAT S.A. są w posiadaniu Pai Media S.A.

Polityka inwestycyjna spółki zakłada inwestycje w instrumenty przewidziane przepisami prawa, przy jednoczesnym uwzględnieniu obecnego stanu rozwoju i kondycji rynków, na których inwestuje. W oparciu o aktualne analizy sytuacji rynkowej, na bieżąco kontroluje i dostosowuje portfel inwestycyjny do panujących warunków, co pozwala na efektywne zarządzanie aktywami Otwartego Funduszu Emerytalnego POLSAT.

OFE POLSAT jest funduszem perspektywicznym, o stale zwiększającej się liczbie członków. Po przejęciu zarządzania OFE Kredyt Banku liczba Klientów OFE POLSAT zwiększyła się o 120 tys.

Klienci mają mozliwość nawiązania kontaktu z funduszem poprzez serwis internetowy, telegazetę TV POLSAT i Infolinię.

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci OFE Polsat