DOMUlica: Chmielna 85/87
00-805, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.ptedom.pl

 

Kontakt

Powszechne Towarzystwo Emerytalne „DOM” S.A.

Tel. 022 / 582 89 00

Fax 022 / 582 89 50

Infolinia: 0 801 366 366
(z telefonów stacjonarnych)

Infolinia: 022 / 582 88 02
(z telefonów komórkowych i z zagranicy)


Opis sieci

Powszechne Towarzystwo Emerytalne „DOM” S.A.zarządza Otwartym Funduszem Emerytalnym „DOM”. Jego celem jest gromadzenie i lokowanie comiesięcznych składek członków na poczet przyszłej emerytury. OFE „DOM” jest w ścisłej czołówce najlepiej inwestujących funduszy emerytalnych w Polsce.

Towarzystwo oferuje szereg usług, które umożliwiają łatwy kontakt z funduszem oraz dostęp do ważnych informacji. Są to: infolinia, DOMOFON (automatyczna informacja telefoniczna czynna przez całą dobę), strona internetowa z usługą DOMnet oraz kontakt mailowy lub poczta tradycyjna.

Jedynym akcjonariuszem PTE „DOM” S.A. jest TUiR WARTA S.A.

TUiR WARTA S.A. istnieje od ponad 80 lat i jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych. Obecnie z produktów ubezpieczeniowych TUiR WARTA S.A. korzysta około 1 miliona klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

WARTA działa na obszarze całej Polski dysponując siecią ponad sześciu tysięcy sprzedawców (agentów, dealerów i brokerów). Jednostki terenowe korzystają z własnej sieci agentów, a także z usług multiagentów i brokerów.

Ubezpieczenia WARTY sprzedawane są również poprzez sieć placówek partnera biznesowego - Kredyt Banku. WARTA i Kredyt Bank, w których głównym udziałowcem jest belgijska Grupa KBC, są prekursorem usług bancassurance na polskim rynku - tj. łączenia produktów bankowych i ubezpieczeniowych przy wykorzystaniu sieci sprzedaży obu firm.

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci DOM