PZUUlica: Al. Jana Pawła II 24
00-133, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.pzuofe.pl

 

Kontakt

Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU Spółka Akcyjna

Infolinia: 0801 102 102

Ocena dla sieci PZU

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci PZU


Opis sieci

Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU Spółka Akcyjna wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PZU. Macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy jest PZU SA.

Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce i Europie Środkowowschodniej. Należy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się grup kapitałowych oraz najbardziej dochodowych instytucji finansowych w kraju, a także najbardziej efektywnych instytucji ubezpieczeniowych na rynku europejskim.

Zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego. Oprócz działalności ubezpieczeniowej prowadzi działalność w zakresie zarządzania funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.

Grupa oferuje szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych. W ramach podstawowej działalności obejmującej ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie oraz pozostałe ubezpieczenia osobowe posiada ok. 140 rodzajów ubezpieczeń.

Główne spółki Grupy PZU to Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA, Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie SA, Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU SA, Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA. PZU SA jest akcjonariuszem PTE PZU SA.

PTE PZU SA zarządza Otwartym Funduszem Emerytalnym PZU "Złota Jesień" zapewniając bezpieczeństwo i stabilność inwestycji.

Spółka inwestuje w bezpieczne Obligacje Skarbu Państwa oraz akcje najlepszych polskich spółek giełdowych. Posiada aktywa w wysokości około 19 miliardów złotych, co pozwala na niskie opłaty za zarządzanie oraz oferuje nowoczesny system dostępu do konta on-line oraz całodobową infolinię.

Przystąpienie do OFE odbywa się poprzez sms, infolinię, on-line, spotkanie z przedstawicielem lub w placówce GRUPY PZU.

OFE PZU „Złota Jesień”posiada certyfikat jakości ISO 9001, obejmujący wszystkie obszary zarządzania funduszem.

Wielkość sieci

Sieć PZU posiada 453 placówki (oddziały), w 348 miastach, we wszystkich województwach w Polsce.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
15.
ul. Os. Jana III Sobieskiego 52/110, 60-690 Poznań
16.
ul. Dunajewskiego 3, 31-133 Kraków
18.
ul. Wojska Polskiego 20C, 85-810 Bydgoszcz
20.
ul. Waszyngtona 34/36, 81-342 Gdynia
24.
ul. Słowiańska 63, 64-100 Leszno
25.
ul. Al. Kościuszki 57, 90-514 Łódź
1 2 3 4 5 ...    Następna strona 

Najnowsze opinie o placówkach sieci PZU

Tragedia!!!!

Data dodania: 07/11/2017

Dodała: ina

Placówka ta nie jest przyjazna dla klientów. Szczególnie widać to na sali wpłat. Większość interesantów jest w podeszłym wieku, a przy wpłacaniu swoich pieniędzy czują się jak petenci, stojąc, bo nie ma krzesła aby mogli usiąść. Żałosne!

Data dodania: 04/10/2017

Dodała: Halina

dno kompletne nie aktualny telefon adresu na emaila nigdzie na stronach pzu zycie macie kliientow gdzies dobra zmiana nie dotarla?

Data dodania: 27/09/2017

Dodał: tadeusz

pani, która mówi że ubezpieczenia na kolonię nie można w PZU zrobić - nastąpiły jakieś zmiany. Dzwonię na infolinię i nic takiego nie ma. Zgłosiłem skargę. i zmieniłem na Wartę szybko i tanio.

Data dodania: 12/07/2017

Dodał: klijent

W POK przy ul. Warszawskiej bardzo długie kolejki, brak odpowiedzialnej i profesjonalnej obsługi, ocena bardzo negatywna.

Data dodania: 07/07/2017

Dodał: Roman


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci PZU