Wczoraj miałem rocznicę ślubu, praca zero czasu, pozostała mi Manufaktura, dużo cukierni, wybór padł na cukiernie Bikle, tort czekoladowy, OHYDA! Czekoladopodobny plus margaryńsko! Tego nie da się jeść, lepszy jest już w Tesco! Miała być Skórka:(

Data dodania: 20/04/2017

Dodał: Radosław

Miła obsługa, uśmiechnięta i zawsze chętnie pomaga wyborze. Panuje tu rodzinna atmosfera, zawsze można z Paniami pogadać, obsługa jest nowa i sympatyczna. Najlepszy punkt Blikle. Można się z Paniami pośmiać i porozmawiać.

Data dodania: 27/03/2017

Dodała: sympatyczna

Odnosze wrazenie, ze czas płynie, a firma Blikle zatrzymała się na latach 80-tych, kiedy krem do ciasta robilo sie z margaryny, bo nic innego nie bylo. Jak dla mnie dno jakosciowe. Konkurencja was wykonczy, a stary Blikle przerwaca sie w grobie.

Data dodania: 10/11/2016

Dodała: luisssa

Uwaga na torty orzechowe od Blikle, dla dzieci. Podzas próby zjedzenia tortu - w torcie byly łupy z orzechow bylo ich tyle ze tort nie zostal wogole zjedzony, a coo by sie stalo gdyby dziecko zjadlo. reklamacja zgloszona, juz drugi miesiąc bez odzew

Data dodania: 18/07/2016

Dodał: Gosctort orzechowy

Zakupiłem na Święta Tort Generalski, sernik oraz 2 inne ciasta. Tort wylądował w koszu, stary, twardy, bez smaku. Sernik podobnie. Inne ciasta nie zostały zrobione o czym poinformowano mnie przy odbiorze. Nie polecam!

Data dodania: 15/02/2015

Dodała: BOB 

Nie kupujcie pączków Bliklego w Tłusty Czwartek.Żeby sprzedać jak najwięcej,pieką chyba ze 2 dni wcześniej,a na pewno poprzedniego dnia. Dziś po godz.13 na Nowym Świecie kupiłam pączki i są suche,smakują jak stare. A są aż po 3,20,małe i smak inny.

Data dodania: 12/02/2015

Dodała: Wawa

Kupiłam dzisiaj pączki. Okazało się że są nieświeże. Ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Sądziłam, że taka firma nie może sobie pozwolić na bylejakośc.

Data dodania: 17/11/2014

Dodała: dorota

Sprzedano mi białą kiełbasę w cieście [na Wielkanoc i mojej kuzynce pasztet], który nie spełniał, ani walorów smakowych ani wyglądu. Obydwa produkty nie nadawały się do zjedzenia. Złożyłam reklamację,która nie została uwzględniona...

Data dodania: 23/05/2014

Dodała: Eliza

bardzo niemiłe sprzedawczynie, nacięłam się kilka razy na stare, zeschnięte ciastka, cena nieadekwatna do jakości

Data dodania: 19/05/2014

Dodała: ewa

Wyroby Państwa Firmy były wyjątkowe (kolejki na Nowym Świecie, staliśmy cierpliwie, bo warto). W tłusty czwartek kupiłam u Państwa w Blikle pączki. Brak szacunku do klienta. Nieświeże pączki!

Data dodania: 04/03/2014

Dodała: Basia
1 2 3    Następna strona